Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نیازمند بازی شوتر انلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.بازی می خوام شوتر باشه.انلاینش شلوغ باشه. رایگان باشه یا کرکی بشه اجراش کرد.لینک دانلود بازی رو قرار بدید.ممنون
سلام. کانتر رو من خیلی دوست دارم و زیاد میکنم S0 (2)
داداش از چند تا جا کانتر رو گرفتم اونم نسخه های مختلف ولی همشون دستکاری شده بودن

شما نسخه سالم رو داری
اگه میتونی از استیم بگیری
Planet side 2 شبیه battlefield
Team Fortress 2
اگه فیلتر شکن داری این بازی شبیه halo 
Tribes: Ascend
بسیار متشکرم.الان یه کانتر ریختم خیلی خوب بود سروراش هم قوی.می خوای لینک بدم نصب کنید و بیاین؟
(09-17-2016, 10:46 AM)Jeremy Clarkson نوشته است: [ -> ]بسیار متشکرم.الان یه کانتر ریختم خیلی خوب بود سروراش هم قوی.می خوای لینک بدم نصب کنید و بیاین؟

کرکی؟ اره
(09-17-2016, 08:39 AM)Jeremy Clarkson نوشته است: [ -> ]داداش از چند تا جا کانتر رو گرفتم اونم نسخه های مختلف ولی همشون دستکاری شده بودن

شما نسخه سالم رو داری
توی گوگل سرچ کنید و از سرزمین دانلود بازی رو دریافت کنید که سرور های ایرانی رو هم داره که خیلی خوبه S0 (36)
همین طور که دوستمون گفت تو گوگل سرچ کنید دانلود کانتر اولین چیزی که میاره کلیک کنید.یه صفحه باز میشه اولی رو باز کنید نسخه اصلی بازی هستش.لینکhttp://www.sarzamindownload.com/5277/-بازی-آنلاین-کانتر-استریک-1.6-،-به-همراه-سرور-اختصاصی-سرزمین-دانلود---Counter-Strike-1.6-v7
سلام.
انقدر نگردید برید سایت گیم نیکو کانتر گلوبال آفنسیو رو کرکی آنلاین بازی کنید.
ممنون بابت راهنمایی.ر آیتی اون عکسی که تو امضات گذاشتی مارتین فری من هستش؟ عاشق بازیش تو شرلوک بودم

راستی