Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: یکی از ترسناک ترین بازی های تاریخ!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام خدمت همه گیمر های عزیز:

این اولین مطلب من در این انجمن هست و دوست دارم با بازی Slender Man این مطلبو شروع کنم.

[/b]
[تصویر:  slender-title.jpg]

مشخصات بازی:

نام: Slender Man (مرد قلمی)

سازنده: Parsec Horror

ناشر:
Parsec Horror

نمره داده شده: 4 از 5

سبک:

تاریخ انتشار:

Jun 26, 2012

این بازی سبکش فرق میکنه یک بازی از یک شرکت کوچیک حجم این بازی تنها 40 مگابایت این بازی در اصل نسخه آزمایشی و بازی اصلی بانام Slender : The Arrival تا یه مدت دیگه عرضه میشه

_____________________________________________________________________________________

بازی ترسناک Slender بیشتر شبیه یک پروژه است که تلاش می کند با فراهم کردن عناصر ایجاد ترس در بازی ها و بدون اتکا به صحنه های اکشن بازی کننده را بترساند. این بازی قطعا ارزش بازی کردن را دارد زیرا ترس را به عنوان مفهومی بیرون از دایره اختیار انسان معرفی می کند و به با کار بردن درست عناصر ایجاد ترس در یک بازی خواب شب را از آدم می گیرد!!!!!!

[تصویر:  slender.jpg]

Slender، براساس افسانه های Slender Man (مرد نحیف و لاغر) که از انجمن های Something Awful نشات می گیرد، یک رویکرد تازه در سبک ترس را در پیش گرفته است که بازی کننده رو در موقعیتی قرار می دهد که گویی همواره در حال دنبال شدن به وسیله یک موجود لاغر و بلندقامت در یک فضای پوشیده شده از درخت است در حالی که وسیله ای هم برای دفاع کردن از خود ندارد. فقط یک چراق قوه برای روشن شدن راهش دارد! که اگه خیلی روشن باشه باطریش تموم میشه! Confused43:
[تصویر:  01275379579585741108.jpg]
روند گیم پلی بازی: شما در جنگلی هستید که پر از ساختمان و درخت است و یک چراق قوه نیز دارید که برای روشن شدن راه میتوانید استفاده کنید.(البته اگه زباد روشن باشه باطریش تموم میشه!) شما در این جنگل به دنبال 8 کاغذ میگردید که باید پیدا کنید. هرچه بیشتر پیدا کنید مرد قلمی بیشتر به شما نزدیک میشود!!!
توصیه: هیچ گاه به مرد قلمی زیاد نگاه نکنید!!!
[تصویر:  slender-3.jpg]
موسیقی: موسیقی بازی مهم ترین بخش این بازی هست.مثلا و قتی مرد قلمی به شما نزدیک میشود.........موسیقی به شدت ترسناک میشود!!!
__________________________________________________________________________________
نتیجه گیری: خلاصه سرتونو درد نیازم, اگه دنبال یک بازی بیش از حد ترسناک هستید این بازی برای شما توصیه میشود!

لینک دانلود بازی: http://www.appleapps.ir/1391/%D8%AA%D8%B...%8C%D8%AF/

سایز: 39.5 مگابایت

اینم اولین تصویر از نسخه کامل این بازی به نام: Slender : The Arrival که تا یک مدت دیگه منتشر میشه.

[تصویر:  55461887424181572402.jpg]

البته همچين تاپيكي بود ولي اين كامل تره Confused24:

ممنونConfused74:
باچه دکمه ای کاغز ها رو برمیداره13477
(10-19-2012, 10:24 AM)assassins creed 5 نوشته است: [ -> ]باچه دکمه ای کاغز ها رو برمیداره13477

با راست کلید اگه اشتباه نکنم!!اگه نشد با چب کلید!Confused83:
من بازی کردم.خیلی باحاله.حتما امتحانش کنین دوستانConfused25:
ای بابا من فکر نمیکردم شیلتر باشه
اون طور که نوشتی چراق قوه خاموش میشه و به مرد قلمی زیاد نگاه نکنید منو خیلی ترسناکش میکنهConfused38:
می خواستم بزارمConfused41:عکسم شیلترهConfused37:
سایت هیتلره
سایت دیگه ای نیست که بشه دانلود کرد؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4