Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عرضه پتچ جدید 1.08 for honor برای pc
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  ForHonor_og_1200x630.jpg]

جدیدترین پچ بازی for honor یعنی ورژن 1.08 امروز برای pc منتشر شد. و خبر گذاری یوبیسافت نیز محتوای آن را به اشتراک گذاشت. اولین چیز، بازیکنان اگر مابین هر مسابقه از بازی خارج شوند با مجازاتی روبرو خواهند شد! یوبیسافت اسم این مجازات را «تنبیه 10 دقیقه ایه matchmaking!» گذاشته است. اما آن به پیچیدگی که مستلزم است باشد نیست. با این حال شما 30 ثانیه در ابتدای شروع راند بازی فرصت دارید تا بدون مجازات از بازی خارج شوید «برای مشکلات ارور اکانت در matchmaking گروه ها». مجازات همچنین فقط در بازی هایی که از طریق matchmaking اجرا شده اند اعمال می شود.

همچنین آپدیت باگ هایی را برطرف و برخی از ترفند های کوچک را بالانس می کند. به این معنی که شینوبی زمانی که در حال غلط زدن است از شکست گارد مصون می ماند! همچنین به شما برای بازی در تمام مسابقات پاداش داده می شود و شما انیمیشن های بالا رفتن را زمانی که نزدیک هر نردبانی باشید دیگر مشاهده نخواهید کرد.

آپدیت هفته ی بعد برای کنسول هم خواهد آمد.
درست چند هفته پیش for honor به دومین محتوا های فصلیش وارد شد. فصل 2 شامل اضافه شدن هیرو ها و مپ های جدید و آهنگری که در مجموع یک کارخانه است و همچنین باغ معبد که گیاهان زیبای شما در زمین های سنتی زیبا و ساکت معبد ژاپنی قرار دارند .
ممنون بابت خبر دوست عزیز 
همچنین تلفظ و نحوه نوشتن Patch بصورت پچ هستش نه پتچ. امیدوارم تصحیح کنید.