Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: صداگذار Captain price : در حال کار بر روی Modern Warfare 4 هستیم.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Bill Murray صدا پیشه ی کاراکتر Captain price تولید عنوان بعدی Call Of Duty یعنی Call of Duty: Modern Warfare 4 را تاییدنمود.Murray ا در مورد پیشرفت کاری Infinity Ward در مصاحبه خود آورده است.

[تصویر:  mw4.jpg]
بر طبق گزارش Gamersthirst از مصاحبه ی Murray با This Is Xbox ، این صدا پیشه ی محبوب گفته است : بله،من دوشنبه به استودیو Infinity Ward برای ادامه ی کار بر روی نسخه ی بعدی بازی Modern Warfare 4 میروم.بی پرده بگویم که در حال کار بر روی ادامه ی Modern Warfare 3 هستم و من فقط در سری Modern Warfare حضور خواهم داشت.

مترجم : حامد زاهدی

منبع
اگه ایندفعه هم پرایس باشه دیگه خیلی تخیلی میشه.Confused41:Confused41:Confused41:
از modern war far 1 تا 3 بوده.Confused41:Confused41:Confused41:
(10-30-2012, 08:04 PM)mohammad13 نوشته است: [ -> ]{بی پرده بگویم که در حال کار بر روی ادامه ی Modern Warfare 3 هستم}
منظور از 3 همون 4 یا نه؟ممنون از خبر.

بله ادامه ی MW3 طبیعتا MW4 هست دیگهConfused25:

مرسی از وقتی که برای مطالعه گذاشتیConfused74:
این کاپیتان پرایس الان چند سالشه حدودا توی تموم نسخه ها Modern Warfare بوده.Confused45:
ممنون از خبر.Confused74:
ار جنگ جهانی اول تا سوم بودهConfused45:Confused45:Confused45:Confused45:
(10-30-2012, 08:07 PM)Sherlock Holmes نوشته است: [ -> ]
(10-30-2012, 08:04 PM)mohammad13 نوشته است: [ -> ]{بی پرده بگویم که در حال کار بر روی ادامه ی Modern Warfare 3 هستم}
منظور از 3 همون 4 یا نه؟ممنون از خبر.

بله ادامه ی MW3 طبیعتا MW4 هست دیگهConfused25:

مرسی از وقتی که برای مطالعه گذاشتیConfused74:

ببخشین من یک لحظه حواسم به جمله نبود اشتباه شد.واقعا سوال بی محتوایی بود.بازم ببخشین.
خداروشکر بازم پرایس هست Confused43:
باورم نمیشه پرایس از جنگ جهانی 2 هنوز زندس
دقیقا برای MW3 هم کلی خبر اومده بود که آیا پرایس در نسخه ی سوم هم هست ؟ ..آیا باز هم شاهد این پیر خرفت هستیم ؟

نمیخواد بمیره اینConfused25:
فکر کنم فقط چند تا فسیل ازش باقی مونده باشه
شاید پرایس توی زامبی مد باشه و به نقش یک مرده ی متحرکConfused45:Confused45:Confused45:
اخه یک مرد چند سال عمر می کنه؟! سه تا جنگ جهانی بوده!Confused34:Confused05:Confused45:
صفحه‌ها: 1 2