Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: DLC Pack بازی Worms Revolution شما را به مریخ می کشاند !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Worms-Banner.png]

طبق اخبار منتشر شده Worms Revolution بعدی در پیرامون ''سیاره سرخ'' انجام داده میشود.

این پک روز چهارشنبه منتشر خواهد شد که قیمت آن به صورت لیست زیر می باشد:

برای Xbox Live نیاز به 400 امتیاز MS و با قیمت £3.19 / $4.99/ €3.99 ارائه داده میشود.

برای PlayStation Network با قیمت £3.99 ارائه داده میشود.

و در نهایت برای شبکه ی Steam با فیمت $4.99/ €4.99 ارائه داده میشود.

شما میتوانید تصاویری از این Pack را در انتهای خبر،تماشا کنید.

این DLC Pack شامل هر دو بخش single و multiplayer میباشد،که در زیر به برخی از ویژگی های این DLC Pack می پردازیم.

1. اضافه شدن 5 مرحله ی جدید single player در تم جدید مریخ نوردی کرم ها .
2. از تم مریخ Worms Revolution میتوان در مسابقات و بازی های آنلاین نیز استفاده کرد.
3. اضافه شدن چهار سلاح جدید با نام های : بوفالو،تفنگ سمی،رعد و برق و جعبه ی Strike .
4. صداهای درخشانی همچون Matt Berry و Don Keystone به عنوان راوی نامرئی قسمت هایی از بازی.
5. Achievements های و جوایز جدید.

مترجم : حامد زاهدی

منبع

[تصویر:  worms_revolution_mars_dlc1-156x87.jpg]
[تصویر:  worms_revolution_mars_dlc2-156x87.jpg] [تصویر:  worms_revolution_mars_dlc3-156x87.jpg] [تصویر:  worms_revolution_mars_dlc4-156x87.jpg] [تصویر:  worms_revolution_mars_dlc5-156x87.jpg] [تصویر:  worms_revolution_mars_dlc6-156x87.jpg]
من یادمه یک نسخه از این بازی داشتم سه بعدی بود به نظر من خیلی قشنگ بود و من زیاد بازی می کردم البته اون زمان سنم خیلی کمتر بود ولی نمی دونم چرا نسخه های جدیدش دو بعدی شده.ممنون از خبر.