Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مجموعه بازی Assassin's Creed همیشه جز بهترین بازی ها بوده و خواهد بود حالا من میخواهم قسمت سوم این بازی مشهور را نقد کنم

[تصویر:  297159-pitbult999.jpg]
بازگشت یک حشاشین

باز ما در نقش دزمند مایز (Desmond Miles ) هستیم که از کما در آمده و باید برود در محل زیر زمینی که حاوی اطلاعات یک اساسین دیگر است دزمند به محل میرود و دوباره بیهوش میشود. این بار ما در نقش فردی به نام Haytham هستیم که Haytham باید انگشتری را از فردی بگیرد و فرد صاحب انگشتر را بکشد او این کار را انجام میدهد و بعد ها با زن سرخپوستی که اسیر شده بود آشنا میشود و زن را آزاد میکند.
دوباره بعد از مدتی Haytham به دنبال این زن میوفتد تا در باره انگشتر بپرسد وقتی که پیدا کرد آن زن غاری را نشان میدهد بعد از اتفاقاتی بهترین دوستش را به عنوان Haytham جانشینی Tepeler ها انتخاب میکند.
حال بعد از مدتی ما در نقش بچه ای به نام کانیر (Conner) هستیم. یک روز کانیر برای بازی کردن با دیگر بچه ها بیرون قبیله خود میروند که ناگهان همان جانشین Haytham به قبیله حمله میکند و آنجا را به هم میریزد و .....

ما در بازی با داستان بسیار زیبایی برخورد دار هستیم و مشکلی در خود داستان بازی دیده نمیشود

این کودک همان کانر است
[تصویر:  Assassins-Creed-III-Young-Connor.jpg]

سرعت مهم ترین عامل یک حشاشین است
از نظر گیم پلی بازی Assassin's Creed همیشه جز بهترین ها بوده و در همیشه این گیم پلی سریع تر و جذاب تر میشود از سری قبل میشود این بار هم با جذاب تر و سریع تر گیم پلی همراه هستیم گیم پلی این بار خیلی پیچیده تر و نرم تر از قبل شده مثلا وقتی که کسی حمله میکند در بالای سرش قرمز میشود و با زدن یک دکمه سر موقع جلوی او را موقف کرده و با چند روش میتوانید او را بکشید

نترس همشون رو میکشی
[تصویر:  6163q0xxiiir8xj2a5vn.jpg]

در بازی شما میتوانید شخصی را برای به عنوان کاور بگیرید تا تیر های دشمن به شما برخورد نکند و یا میتوانید سلاح آن ها را هین دویدن و یا هین مبارزه بر دارید و به آنها شلیک کنیدداشتن آلمان های مخفی کاری هم در بازی باقی مانده و پیشرفتی کرده مثلا شما باید به حرف های دو یا چند نفر گوش و شما میتوانید رو صندلی و یا در کنار دیوار تکیه بروید (به شرطی که چند نفر هم کنار دیوار تکیه داده باشند) و یا در بوته ها پنهان شوید. داشتن کاورگیری هم میتواند باعث شود که تا کسی شما را نبیند در ضمن با همه روش میتوانید Hide Blead کنیدیکی از زیبا ترین کارها دویدن و Hide Blead کردن است و دیگر نیاز نیست که در مکانی بمانید و خنجر بزنید

آلمان های مخفی کاری در بازی کنجانده شده[تصویر:  b27adxafrk9fuuxha5.jpg]

داشتن آیتم های جدید هم باعث زیبایی شده مثلا شما دارای شلاق هستید که در بالا ی درخت ها میتوانید کسی را بگیرید و دار بزنید و یا شما دارای یک داس هستید که حرکات و کارهای خاص خود دارد و یا شما دارای تیر کمان هستید که میتوانید حیوانات را شکار کنید و در مخفیکاری هم به شما کمک میکندشما میتوانید دوربین را با یک دکمه مانند بازی های اکشن سوم شخص کنید و تیر اندازی کنید و یا با همان دوربین میتوانید بدوید که در صحنه های تعقیب و گریز زیبا میشود. شما میتوانید در بعضی از خانه ها و یا پنچره ها بپرید و فرار کنید

[تصویر:  Assassins-Creed-3-Gameplay-Teaser-Trailer.jpg]

شما میتوانید این گونه بر روی درختان حرکت کنید
[تصویر:  d7ba9c325xvyvxdnz79x.jpg]

یکی از جذاب ترین قسمت های بازی قسمت کشتی رانی است که شما به عنوان کاپتان کشتی با کشتی های دشمن میجنگید و در هر جنگ فقط یک کشتی دشمن نمیاید من خودم به شخص یکی از این مراحل را انتخاب کردم که دیدم دوازده کشتی کوچک و بزرگ با من جنگیدن

[تصویر:  ACIII_Naval_TheEncounter_ONLINE-RES_SCRE...%20(3).jpg]شاهین در بالاترین دیدگاه
گرافیک بازی عالی نیست ولی میشود به آن خوب و قابل قبول گفت یکی از مهم ترین دغدقه های این بازی باگ است که بعضی از آنها واقعا رو عصاب هستند از نظر محیط بازی به خوبی کار شده از جنگل گرفته تا محل های شلوغ شهر و داشتن چهار فصل هم منظره های گوناگونی را به ما نشان میدهد

شلوغ و زیبا
[تصویر:  ac3-2.jpg]

محیط بازی بسیار زیبا است و وجود چهار فصل هم به این زیبایی جان میدهد
[تصویر:  assassins-creed-3-reveals-new-female-kil...player.jpg]

صدای مرگ
از نظر موسقی بازی یک زیبایی خاصی دارد ولی در بعضی مواقع اصلا شما موسیقی نمیشنوید
و از نظر صداگذاری به خوبی کار شده ست
شما میتوانید آهنگ های بازی را در اینجا دانلود کنید

در نهایت شما با بازی واقعا زیبا و متفاوتی بازی میکنید

توجه: این مطلب کپی نیست
برای کپی حتما با ذکر منبع کپی شود
ممنون نقدتون خیلی خوب بود.بی صبرانه منتظر بازی هستم.Confused74:
عالي بود كامل و جامع Confused62:
الان دارم ميخونمش Confused24:

راستي اون تاپيكي كه گذاشتي واسه آهنگ آدرسشو مال AC:R هست ، مال AC3 اين تاپيك هست
نقد خوبی نوشته بودی ممنون .

ولی من در مورد گرافیک یکم مخالفم چون خداییش گرافیک بازی به نظرم خیلی بهتر شده چون من همین قسمت قبلیشو یه دو سه روز قبل از قسمت سومش تموم کردم و وقتی قسمت سوم را بازی کردم واقعا گرافیکش پیشرفتش خیلی خوب شده بود مخصوصا حرکات نرم شخصیت ها.
(11-08-2012, 11:24 PM)wander نوشته است: [ -> ]نقد خوبی نوشته بودی ممنون .

ولی من در مورد گرافیک یکم مخالفم چون خداییش گرافیک بازی به نظرم خیلی بهتر شده چون من همین قسمت قبلیشو یه دو سه روز قبل از قسمت سومش تموم کردم و وقتی قسمت سوم را بازی کردم واقعا گرافیکش پیشرفتش خیلی خوب شده بود مخصوصا حرکات نرم شخصیت ها.

كاملا موافقم ! مخصوصا اون نرمي حركات كاراكتر ها
خیلی خیلی خیلی خیلی خوبه الان خوندمش ممنووووووووووووووووووون!Confused29:Confused29:Confused29:Confused29:Confused29:Confused29:Confused29:Confused74:
نخوندم چون می خوام اول بازی کنم بعد نقدشو بخونمConfused43:
نقد بعدی من Call of duty Black ops 2
این رو نباید از دست داد. Confused60:Confused60:
به معناي واقعي AC3 يك شاهكار هست

من همين الان تمومش كردم . فقط حيف كه وقتي مراحل بازي رو تموم ميكني ديگه اون كلاهشو نميزاره !
صفحه‌ها: 1 2