Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آموزش صفر تا صد کدنویسی در یونیتی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و عرض ادب خدمت دوستان گیمر گیمفا
بنده با اینکه به رشته کامپیوتر میخوانم و کد نویسی یاد میگیرم ولی هممون میدونیم که جواب هر سوالمونو میتونیم تو اینترنت پیدا کنیم و من میخوام کدنویسی رو در یونیتی به طور کامل یاد بگیرم و متاسفانه سایت خوبی پیدا نکردم که بتونه کدنویسی در یونیتی به طور کامل یاد بده. اگه کسی سایتی یا ... میشناسه که کامل کدنویسی رو یاد بده لطفا بهم معرفی کنه.
از لطفتون بسیار متشکرم S0 (22)
قوانین تاپیک:
1-اسپم ممنوع [تصویر:  s0%20(11).gif]
2-استفاده از کلمات غیر اخلاقی و توهین آمیز ممنوع
3-استفاده از جملات اضافی و بیشتر ممنوع [تصویر:  s0%20(86).gif]
4-شاد باشید [تصویر:  s0%20(2).gif]
ارسال امتیاز موضوع یادتون نره [تصویر:  s0%20(24).gif]
ببخشیدا اینجا میگم چون تاپیک دیگه ای پیدا نکردم
منبع خوب و کامل برای آموزش چیزای پایه مثل C++و اینا سراغ دارید؟؟؟میخام شروع کنم از یجایی برنامه نویسیو ولی منبع خوب پیدا نمیکنم
(09-27-2018, 04:02 PM)S.T.A.R.S نوشته است: [ -> ]ببخشیدا اینجا میگم چون تاپیک دیگه ای پیدا نکردم
منبع خوب و کامل برای آموزش چیزای پایه مثل C++و اینا سراغ دارید؟؟؟میخام شروع کنم از یجایی برنامه نویسیو ولی منبع خوب پیدا نمیکنم

سلام و عرض درود خدمت شما.اگر دنبال یه منبع خوب میگردید،من این سایت را به شما یشنهاد میکنم که،کتابی را که برخی سایتها،به ازای هزینه‌ای،تحویلت میدهند،در این سایت رایگان است(البته فقط این کتاب را میگم).آدرس سایت

با تشکر.مدیر ارشد،White Beard
(09-27-2018, 04:29 PM)White Beard نوشته است: [ -> ]
(09-27-2018, 04:02 PM)S.T.A.R.S نوشته است: [ -> ]ببخشیدا اینجا میگم چون تاپیک دیگه ای پیدا نکردم

سلام و عرض درود خدمت شما.اگر دنبال یه منبع خوب میگردید،من این سایت را به شما یشنهاد میکنم که،کتابی را که برخی سایتها،به ازای هزینه‌ای،تحویلت میدهند،در این سایت رایگان است(البته فقط این کتاب را میگم).آدرس سایت

سایتی هم بهم پیشنهاد میکنین که مشکل منو برطرف کنه؟؟ Confused Confused
(09-27-2018, 04:51 PM)AtabakT نوشته است: [ -> ]
(09-27-2018, 04:29 PM)White Beard نوشته است: [ -> ]

سایتی هم بهم پیشنهاد میکنین که مشکل منو برطرف کنه؟؟ Confused Confused
اگه شما هم در همین سایت کلمۀ unity را تایپ کنید،مواردی رو برای شما میاره،فقط مشکل اینه که برنامه‌اش پولیه.

با سپاس.