Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: راهکارهای شما،برای بهتر شدن انجمن.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
دلیل اینکه فعالیت انجمن کمه اینه که مردم حال ندارن تو انجمن بیان و از تلگرام فعالیت میکنند.به نظر من انجمن رو روی یه اپ مثل tapatalk پیاده سازی کنید تا حداقل یکم از این موضوع جلوگیری بشه
(10-13-2018, 07:20 PM)thepixelman نوشته است: [ -> ]دلیل اینکه فعالیت انجمن کمه اینه که مردم حال ندارن تو انجمن بیان و از تلگرام فعالیت میکنند.به نظر من انجمن رو روی یه اپ مثل tapatalk پیاده سازی کنید تا حداقل یکم از این موضوع جلوگیری بشه

نظر خوبیه،شما رو تحسین میکنم S0 (62) 
ولی خب ساخت چنین برنامه ای واسه تلفن همراه ها کمی پرمشقت و پرهزینه هستش و من بعید میدونم Confused
اگه هم واقعا بخوان بسازن منم از هر جهاتی ازشون حمایت میکنم
(10-13-2018, 07:20 PM)thepixelman نوشته است: [ -> ]دلیل اینکه فعالیت انجمن کمه اینه که مردم حال ندارن تو انجمن بیان و از تلگرام فعالیت میکنند.به نظر من انجمن رو روی یه اپ مثل tapatalk پیاده سازی کنید تا حداقل یکم از این موضوع جلوگیری بشه

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما.نظرتون بسیار دلپذیر و عالی بود.از نظر من نیز،این راهکار،بسیار جالب است و میتواند برای انجمن،فن جلب کند،اما بسیاری از دوستانی که،من باهاشون آشنایی دارم،از داشتن موبایل محروم اند و باید به فکر این دسته از افراد نیز بود.به هرحال،اگر بنده،به مدت دو یا سه سال دیگر،در انجمن،مدیر ارشد باشم و تنزل پیدا نکنم،یه فکری را برای این انجمن میکنم و با مدیران کل هماهنگ میکنم.

با تشکر از شما.تیم مدیریت ارشد،مازیار همتی_آرش قهرمانی

(10-13-2018, 09:33 PM)AtabakT نوشته است: [ -> ]

ولی خب ساخت چنین برنامه ای واسه تلفن همراه ها کمی پرمشقت و پرهزینه هستش و من بعید میدونم Confused
بله دقیقاً با نظر شما موافق هستم،این کار بسیار مشقت آمیز خواهد بود.اما  یه فکری برایش میکنیم.

با تشکر از شما.تیم مدیریت ارشد،آرش قهرمانی_مازیار همتی
نظرتون چیه که کاربران فعال سایت های دیگه رو به این انجمن دعوت کنیم تا فعالیت انجمن بیشتر بشه Confused
(10-14-2018, 06:15 AM)pc fan نوشته است: [ -> ]نظرتون چیه که کاربران فعال سایت های دیگه رو به این انجمن دعوت کنیم تا فعالیت انجمن بیشتر بشه Confused
نه این کار شدنی نیست

هستیم روی tapatalk
(10-13-2018, 09:33 PM)AtabakT نوشته است: [ -> ]

سلام.نیازی نیست بسازن برنامه هایی مثل tapatalk انجمن هارو روی خودشون پیاده سازی میکنن که البته از طرز کارش اگاهی ندارم ولی وقتی انجمن های دون پایه اونجا پیاده سازی کردن گیمفا نتونه؟
پ.ن:اینطور که معلومه توی tapatalk هم هستن
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
اگه یکی تاپیک تکراری بسازه میگن تاپیک تکراریه حذف کنین و اگر هم در تاپیک قدیمی (با موضوعی که در تاپیک تکراری هستش) پیام بفرستیم میگن تاپیک قدیمیه دقت کنین.
حالا تکلیفمون چیه؟ تاپیک تکراری یا تاپیک قدیمی؟؟؟
ممنون از شما
(10-15-2018, 09:40 PM)AtabakT نوشته است: [ -> ]سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
اگه یکی تاپیک تکراری بسازه میگن تاپیک تکراریه حذف کنین و اگر هم در تاپیک قدیمی (با موضوعی که در تاپیک تکراری هستش) پیام بفرستیم میگن تاپیک قدیمیه دقت کنین.
ممنون از شما

در صورت مشاهدۀ چنین مواردی،میتوانید به تیم مدیریت ارشد،پیغام خصوصی بدهید و لینک موضوع قدیمی را برایشان بفرستید،تا با نظارت تاپیک قدیمی،راه‌حلی را برای این تاپیک پیدا کنند.در تاپیک‌هایی که،در مورد نقد و بررسی بازی و یا انیمه و یا دانلود آنها است،میتوانید نظر خودتان را بدون هیچ مشکلی،ارسال کنید.

با تشکر.تیم مدیریت ارشد،White Beard
(10-16-2018, 03:51 PM)White Beard نوشته است: [ -> ]
(10-15-2018, 09:40 PM)AtabakT نوشته است: [ -> ]سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
ممنون از شما

در صورت مشاهدۀ چنین مواردی،میتوانید به تیم مدیریت ارشد،پیغام خصوصی بدهید و لینک موضوع قدیمی را برایشان بفرستید،تا با نظارت تاپیک قدیمی،راه‌حلی را برای این تاپیک پیدا کنند.در تاپیک‌هایی که،در مورد نقد و بررسی بازی و یا انیمه و یا دانلود آنها است،میتوانید نظر خودتان را بدون هیچ مشکلی،ارسال کنید.

با تشکر.تیم مدیریت ارشد،White Beard

با تشکر از شما
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5