Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: راهکارهای شما،برای بهتر شدن انجمن.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام و عرض درود دارم خدمت تمامی کاربران انجمن.بسیاری از دوستان گلایه دارند که،مدیران انجمن رسیدگی نمیکنند و از اینجورحرفا.بنده یه مدت انجمن را به صورت کاربرمهمان،تماشا میکردم و تماماً انجمن را زیر نظر داشته ام و تمامی مشکلات را بررسی کرده ام.تا جایی که امکان داشته باشد،برای بهتر شدن انجمن،تلاش میکنم و امیدوارم برخی از افراد ملاحضۀ حال ما را بکنند.تا یه مدتی سفرم و هنگامی که برگشتم،کارم را بهتر انجام میدهم.

White Beardبا تشکر از شما.مدیریت ارشد
بهتره مالک هر تاپیک بتونه پست های دیگران رو هم ادیت یا پاک کنه
این همه نظر های منطقی میدیم ولی نمیدونم چرا هیچ اقدامی صورت نمیگیره... Confused
(11-03-2018, 05:56 PM)AtabakT نوشته است: [ -> ]بهتره مالک هر تاپیک بتونه پست های دیگران رو هم ادیت یا پاک کنه
این همه نظر های منطقی میدیم ولی نمیدونم چرا هیچ اقدامی صورت نمیگیره... Confused

با عرض سلام.

این اقدام شما شدنی نیست چون،این کار فقط مختص مدیران فروم است و اگر چنین اختیاری را به کاربران بدهیم،هر کاربری میتواند،نظر کسی را که،با نظر او متمایز است،حذف کند و در این صورت،یکی از ارزش‌های فرهنگی(آزادی)پایمال میگردد.در صورتی که نظری را دیدید که،لایق حذف شدن باشد،میتوانید لینکش را برای من بفرستید تا حذفش کنم.مثل همان نظراتی که،گفتید و حذفش کردم.
بنظرم هر مدیر باید تو زمان مربوط به خودش در انجمن نظارت کنه و اینجوری بهتر میشه یک بار یک مدیر نصف شب تو انجمن میاد یا یک بار هم صبح میاد یا اصلا نمیاد
(11-03-2018, 10:42 PM)pc fan نوشته است: [ -> ]بنظرم هر مدیر باید تو زمان مربوط به خودش در انجمن نظارت کنه و اینجوری بهتر میشه یک بار یک مدیر نصف شب تو انجمن میاد یا یک بار هم صبح میاد یا اصلا نمیاد
سلام و عرض ادب دارم خدمت شما مازیار عزیز.مدیران انجمن هر وقتی که به فروم بیایند،میتوانند،کارهای خود را انجام بدهند و در جهت استثمار کردن انجمن بکوشند،اما این تایم بندی شما،مدت دسترسی مدیران را محدود می‌کند و هر مدیری باید سر ساعت تنظیم شده،به فروم بیاید که در این صورت،ممکن است که،یکی از مدیران در تایم کاری خود،دچار مشکلی شود و نتواند به فروم بیاید و در این صورت،در این لحضه،انجمن بدون مدیر اداره میگردد و هرج و مرج به پا میشود.من و آقای یزداندوست و آقای همتی،تمامی تلاشمان را برای ادارۀ بهتر فروم انجام میدهیم و آقای نراقی،مسئولیت فنی را به عهده دارد و کارهای فنی سایت و فروم را رسیدگی میکند.
متاسفانه آپدیت جدید انجمن مشکلات اصلی از جمله گزارش، تعداد واقعی ارسال پست و تاپیک و ... رو حل نکرده بلکه ظاهر آن تغییر داده شده و محیط پیچیده تر شده است 112
(11-05-2018, 12:50 AM)AtabakT نوشته است: [ -> ]متاسفانه آپدیت جدید انجمن مشکلات اصلی از جمله گزارش، تعداد واقعی ارسال پست و تاپیک و ... رو حل نکرده بلکه ظاهر آن تغییر داده شده و محیط پیچیده تر شده است 112

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما کاربر گرامی.بله؛بنده نیز این مشکلات را مشاهده کردم و به آقای نراقی نیز گفتم.امیدوارم زودتر یه فکری برایش بکنند.واقعاً حیفه که یه سایت بزرگی مثل گیمفا،فرومش مشکل داشته باشد و سایتهای رقیب،ما را به چشم کوچک تماشا کنند.
(11-05-2018, 12:54 AM)White Beard نوشته است: [ -> ]
(11-05-2018, 12:50 AM)AtabakT نوشته است: [ -> ]متاسفانه آپدیت جدید انجمن مشکلات اصلی از جمله گزارش، تعداد واقعی ارسال پست و تاپیک و ... رو حل نکرده بلکه ظاهر آن تغییر داده شده و محیط پیچیده تر شده است 112

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما کاربر گرامی.بله؛بنده نیز این مشکلات را مشاهده کردم و به آقای نراقی نیز گفتم.امیدوارم زودتر یه فکری برایش بکنند.واقعاً حیفه که یه سایت بزرگی مثل گیمفا،فرومش مشکل داشته باشد و سایتهای رقیب،ما را به چشم کوچک تماشا کنند.

با نظز شما موافقم
سلام و عرض درود دارم خدمت کاربران محترم و ارجمند گیمفا.بنابر تغییراتی که،در این ورژن جدید قالب فروم،قابل مشاهده است،مشکلاتی را نیز مشاهده میکنیم.بنده طی درخواست‌های زیادی،به آقای نراقی و آقای یزداندوست ،مشکلات انجمن را گفته‌ام و هنوز جوابی را دریافت نکرده‌ام.در صورتی که،جوابی را دریافت کردم،حتماً به گوش شما میرسانم و تمام تلاشم را برای بهتر شدن فروم انجام میدهم.
اگر سؤال،پیشنهاد یا انتفادی از بنده ویا فروم دارید،میتوانید از طریق پیغام خصوصی ویا یادداشت گذاشتن در حساب کاربری بنده،با من در ارتباط باشید.

با تشکر از شما،تیم مدیریت ارشد،White Beard
سلام و عرض درود دارم خدمت کاربران فهیم گیمفا.بلاخره مشکلات فروم حل شدند و تغییرات بسیاری را مشاهده میکنیم.یکی از مشکلات این بود که،گزینۀ گزارش کار نمیکرد،اما آقای نراقی،با زحمات بسیاری،این مشکل را حل کردند و گزینۀ گزارش نیز،بهبود یافت.از امروز هر مشکلی را در فروم دیدید،سریعاً در این تاپیک بیان کنید.همین حالا هم میتوانید از گزینۀ گزارش استفاده نمایید تا بنده و سایر مدیران،رسیدگی کنیم.

با تشکر ازشما.مدیر ارشد،White Beard
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5