Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تریلر Call Of Duty Black Ops 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان خوبم
امروز تریلر کامل و عالی بازی رو قرار دادم
لینک تریلر را از اینجا دانلود کنین 113
(کیفیت ویدیو 720p میباشد)

نظرتون چیه؟

قوانین تاپیک:

1-اسپم ممنوع [تصویر:  s0%20(11).gif]
2-استفاده از کلمات غیر اخلاقی و توهین آمیز ممنوع
3-استفاده از جملات اضافی و بیشتر ممنوع [تصویر:  s0%20(86).gif]
4-شاد باشید [تصویر:  s0%20(2).gif]
سلام و عرض ادب دارم خدمت اتابک عزیز.بنده به عنوان یکی از مدیران انجمن،از مطالب شما بسیار راضی هستم و امیدوارم که،این فعالیت شما،همینطور ادامه داشته باشد.این فروم به اعضای دلسوز و مهربانی مثل شما نیاز دارد و با شما و امثال شما است که،این فروم ارزش خود را حفظ کرده‌است و هرروزه،صدها و حتی هزارها بازدیدکننده دارد.بسیار خرسندم که،کسانی مثل شما هستند که،به این فروم ارزش میدهند و آن را زنده نگاه داشته‌اند.در پایان لازم است که،از شما و تمامی کاربرانی که،در انجمن فعالیت‌های متععدی دارند و این فروم را مثل خانۀ خود میدانند و برای آباد کردنش،تلاش میکنند،تشکر بسزایی بکنم و این افراد،حتماً ترفیع پیدا میکنند و از سایرین(آنها هم احترام خاص خود را دارند)متمایز میگردند.بنده در طول تمام مدت،این فروم را نظاره میکنم و تا جایی که بتوانم،به کاربران محترم و فعال کمک می‌کنم و تمامی تلاشم را برای بهتر شدن این فروم،انجام میدهم.در صورتی که هرگونه مشکلی را در انجمن مشاهده کردید،میتوانید با پیغام خصوصی،به بنده(آرش قهرمانی) اطلاع دهید.

با سپاس.مدیر ارشد،White Beard
(10-17-2018, 09:02 PM)White Beard نوشته است: [ -> ]
سلام و عرض ادب دارم خدمت اتابک عزیز.بنده به عنوان یکی از مدیران انجمن،از مطالب شما بسیار راضی هستم و امیدوارم که،این فعالیت شما،همینطور ادامه داشته باشد.این فروم به اعضای دلسوز و مهربانی مثل شما نیاز دارد و با شما و امثال شما است که،این فروم ارزش خود را حفظ کرده‌است و هرروزه،صدها و حتی هزارها بازدیدکننده دارد.بسیار خرسندم که،کسانی مثل شما هستند که،به این فروم ارزش میدهند و آن را زنده نگاه داشته‌اند.در پایان لازم است که،از شما و تمامی کاربرانی که،در انجمن فعالیت‌های متععدی دارند و این فروم را مثل خانۀ خود میدانند و برای آباد کردنش،تلاش میکنند،تشکر بسزایی بکنم و این افراد،حتماً ترفیع پیدا میکنند و از سایرین(آنها هم احترام خاص خود را دارند)متمایز میگردند.بنده در طول تمام مدت،این فروم را نظاره میکنم و تا جایی که بتوانم،به کاربران محترم و فعال کمک می‌کنم و تمامی تلاشم را برای بهتر شدن این فروم،انجام میدهم.در صورتی که هرگونه مشکلی را در انجمن مشاهده کردید،میتوانید با پیغام خصوصی،به بنده(آرش قهرمانی) اطلاع دهید.

با سپاس.مدیر ارشد،White Beard

من هم از شما تشکر میکنم دوست عزیزم آرش قهرمانی لطف دارین.
جایی که نمک میخوریم نمکدان نمیشکنیم و وظیفه هستش
من خودم از سایت و انجمن گیمفا بسیار راضی هستم و یه جورایی لذت میبرم که دارم فعالیت میکنم فقط به آقای آقابابایی جهت همکاری بیشتر و موثرتر در سایت ایمیل دادم ولی هنوزم که هنوز ازشون هیچ خبری نیست. امیدوارم هر چه سریعتر به ایمیلم جواب بدن و بتونم کارهای موثرتری برای همتون بکنم S0 (29) S0 (24)
همتون برام با ارزشید حتی مخاطبان منفعل 113