Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ایستراگی از بخش Undead Nightmare در بازی Red Dead Redemption 2 یافت شده است.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
ایستراگی از بخش Undead Nightmare در بازی Red Dead Redemption 2 یافت شده است.

نویسنده:آرین مرادی

[تصویر:  Red-Dead-Redemption-2-250x141.jpg]

امروزه همه جا صحبت از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 است ولی نباید فراموش کرد که بخش داستانی و تک‌نفره‌ی این بازی هنوز هم دارای اشارات و رازهای مخفی بسیاری است که کشف نشده‌اند. در همین راستا، یکی از بازی‌بازان به تازگی ایستراگی در بازی کشف کرده‌ است که به نظر می‌رسد می‌تواند شاره‌ای به بخش زامبی مانند این سری یعنی Undead Nightmare باشد.

هشدار: متن زیر ممکن است بخش از داستان را لو بدهد.
پس از عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰، یک قسمت جدید برای این بازی با محوریت زامبی‌ها به نام Undead Nightmare معرفی شد که البته توانست تجربه‌ای واقعا دل‌پذیر را به بازی‌بازان ارائه دهد. برای دومین نسخه از سری Red Dead Redemption نیز بعضی از بازی‌بازان امیدوارند که چنین قسمتی عرضه شود و حال ایستراگی کشف شده می‌تواند اشارات ریزی به وجود چنین بخشی کند. پس از رسیدن به قسمت انتهایی بازی و با به دست گرفتن کنترل شخصیت جان مارستون، اگر به درون چاهی که در منطقه‌ی نیو آستین (New Austin) وجود دارد بروید و چند بار فانوس خود را خاموش و روشن کنید، شاهد صحنه‌ای بسیار جالب خواهید بود. در صورت وجود نور، ما شاهد قیافه‌ی اصلی جان هستیم ولی بلافاصله پس از خاموش کردن فانوس متوجه می‌شوید که صورت او نورانی شده و شبیه به یک اسکلت و یا زامبی می‌شود. شاید این ایستراگ تنها اشاره‌ای ریز به قسمت Undead Nightmare در نسخه‌ی اول باشد ولی همچنین ممکن است که را‌ک‌استار (Rockstar) با این کار خبر از وجود همچنین بخشی برای قسمت دوم بدهد. شما می‌توانید ویدئویی که این ایستراگ را آشکار می‌کند را در قسمت زیر مشاهده کنید.
بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. همچنین می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی | نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2 که به قلم مهدی رضایی است، مطالعه کنید. برای مشاهده‌ی نقد ویدئویی این بازی نیز می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. همچنین به تازگی اخبار جدیدی از بخش آنلاین این بازی مبنی بر وجود حالت‌های مختلف از جمله حالت Battle Royale منتشر شده است که شما می‌توانید خبر مربوطه را در اینجا مشاهده کنید.

یه چیزی جالبی که چند وقت پیش دیده بودم این بود که بشقاب پرنده هم تو بازی هست تو یه خونه ای تو ناکجا آباد!!  S0 (2)، لینک فیلمش رو میذارم
(12-11-2018, 12:43 AM)ariahamidi نوشته است: [ -> ]یه چیزی جالبی که چند وقت پیش دیده بودم این بود که بشقاب پرنده هم تو بازی هست تو یه خونه ای تو ناکجا آباد!!  S0 (2)، لینک فیلمش رو میذارم
سلام و عرض ادب دارم خدمت آقای احمدی.فروم به دلیل اینکه از نشان دادن ویدئو تبعیت نمیکنه و یو.تیو.ب فیلتر است،خواهشمند است که،فقط لینک دانلود و یا تماشای ویدئوها را قرار دهید.در غیر این صورت،ویدئو نمایش داده نمیشود.
(12-11-2018, 01:00 AM)Kaneki-Ken نوشته است: [ -> ]
(12-11-2018, 12:43 AM)ariahamidi نوشته است: [ -> ]یه چیزی جالبی که چند وقت پیش دیده بودم این بود که بشقاب پرنده هم تو بازی هست تو یه خونه ای تو ناکجا آباد!!  S0 (2)، لینک فیلمش رو میذارم
سلام و عرض ادب دارم خدمت آقای احمدی.فروم به دلیل اینکه از نشان دادن ویدئو تبعیت نمیکنه و یو.تیو.ب فیلتر است،خواهشمند است که،فقط لینک دانلود و یا تماشای ویدئوها را قرار دهید.در غیر این صورت،ویدئو نمایش داده نمیشود.

سلام حتما دیگه حواسم هست ممنون ازت، تو آپارات آپلود کردم دوستان برین ببینین
https://www.aparat.com/v/4ayJ6