Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تصاویری از باندل بازی Kingdom Hearts 3 برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تصاویری از باندل بازی Kingdom Hearts 3 برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.

نویسنده:احسان دهشیری

[تصویر:  PS4-Kingdom-Hearts-III-4-ds1-670x377-con...50x141.jpg]

اگر از طرفداران پر و پا قرص بازی Kingdom Hearts 3 هستید؛ پس به هیچ وجه این خبر را از دست ندهید. در ژاپن شرکت محبوب سونی، با انتشار عکس‌هایی از باندل جدید پلی‌استیشن ۴ خبر داد. این باندل مربوط به بازی Kingdom Hearts 3 بوده و قرار است در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) همراه با یک نسخه از این عنوان در ژاپن عرضه شود.
البته یک نسخه از کاور این بازی قبلا برای پلی‌استیشن ۴ پرو در کشور‌های غربی منتشر شده بود. اما عکس‌های جدید ارائه شده از این عنوان ژاپنی، استقبال بسیار بیشتری از نسخه‌ی غربی را به همراه داشت. همان‌طور که در تصاویر قابل ملاحظه است؛ این پلی‌استیشن ۴ علاوه بر داشتن ظاهری از بازی Kingdom Hearts 3، دارای تمی از این عنوان منحصر به فرد نیز است که متاسفانه انگار موسیقی و آهنگی از این سری بازی جذاب را ندارد. برای مشاهده‌ی تصاویر منتشر شده از این عنوان، به قسمت پایین این متن مراجعه کنید. علاوه بر این تصاویر، ویدئویی از تم این بازی نیز منتشر شده که در انتها با هم می‌بینیم.
هر اندازه که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ پرو‌ی این عنوان کسل‌کننده است؛ در عوض نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ اسلیم این بازی، با نماد‌های براق و درخشنده‌‌ی باندل، جذابیت و زیبایی فوق العاده‌ای را به ظاهر خود داده است. اگر واقعا علاقه به خرید این مدل پلی‌استیشن ۴ را دارید؛ پس معطل نکنید و با پرداخت مقداری پول بیشتر این عنوان را از کشور ژاپن وارد کنید چرا که این نسخه واقعا ارزش پرداخت پول بیشتری را دارد. اما مجبور هستید تا تاریخ عرضه‌ی این عنوان ممتاز و بی‌نظیر صبر کنید.
هر دو مدل پرو و اسلیم بازی Kingdom Hearts 3، از قابلیت HDR پشتیبانی می‌کنند با این تفاوت که نسخه‌ی پرو، قابلیت پشتیبانی از بازی‌های ۴K را نیز دارد. علاوه بر این پلی‌استیشن پرو از سرعت و قدرت بالاتری برخوردار است. با همه‌ی این موارد، نمی‌توان گفت که مدل پلی‌استیشن ۴ ارزش خرید را ندارد اما باندل نه چندان زیبای آن، از جذابیتش به شدت می‌کاهد.

بازی Kingdom Hearts 3 قرار است تا در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به صورت سراسری عرضه شود. شما هم‌چنین می‌توانید این عنوان را هم‌اکنون از سایت آمازون پیش‌خرید کنید.
[تصویر:  PS4-Kingdom-Hearts-III-2-150x150-150x150.jpg]     [تصویر:  PS4-Kingdom-Hearts-III-3-150x150-150x150.jpg]     [تصویر:  PS4-Kingdom-Hearts-III-4-150x150-150x150.jpg]     [تصویر:  PS4-Kingdom-Hearts-III-150x150-150x150.jpg]