Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: علامت تجاری Avatar: Pandora Rising در زمینه بازی‌های ویدئویی ثبت شد.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
علامت تجاری Avatar: Pandora Rising در زمینه بازی‌های ویدئویی ثبت شد.

نویسنده:مهرداد میرشاهی

[تصویر:  Avatar-e1527556662255.jpg]

فقط یک هفته پس از مشخص شدن این موضوع که شرکت فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox)، علامت تجاری Alien: Blackout را به ثبت رسانده است، خبر دیگری از علامت‌های تجاری ثبت شده توسط این شرکت منتشر شده است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده‌یِ اخیر، علامت تجاری Avatar: Pandora Rising توسط شرکت فاکس قرن بیستم در زمینه‌یِ نرم‌افزاریِ بازی‌های ویدئویی به ثبت رسیده است.

این خبر، تقریباً پس از گذشت دو سال از اعلام خبر اینکه شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) و استودیوی بازیسازی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment)، سازنده بازی‌هایی نظیر The Division و South Park: The Fractured but Whole، ، منتشر شده است. اطلاعات زیادی از این پروژه در دست نیست اما می‌توان امیدوار بود که علامت تجاری ثبت شده، در حقیقت نام اصلی این بازی خواهد بود. با این حال، شاید نام Avatar: Pandora Rising مربوط به پروژه‌یِ کاملاً متفاوتی باشد.

یوبی‌سافت، اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرد که هنوز  و در بهترین حالت، در طی بازه زمانی سال مالی ۲۰۲۱ این شرکت، شاهد انتشار آن خواهیم بود. اگر این نام تجاری مربوط به همین پروژه باشد، احتمالاً تا مدتی دیگر شاهد معرفی رسمی آن خواهیم بود. اگرچه نباید از یاد برد که شاید نام Avatar: Pandora Rising مربوط به یک بازی موبایلی از این برند باشد.

اما محتمل‌ترین حالت این است که Avatar: Pandora Rising، نام بازی در دست ساخت یوبی‌سافت باشد. به احتمال زیاد، تا انتهای سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد معرفی و رونمایی این پروژه مورد انتظار باشیم. در صورتی که خبر جدیدی در این باره منتشر شد، در اسرع وقت آن را به اطلاع ششما خواهیم رساند.