Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شرکت یوبی‌سافت در حال کار برروی چندین پروژه‌ی معرفی نشده است.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شرکت یوبی‌سافت در حال کار برروی چندین پروژه‌ی معرفی نشده است.

نویسنده:حمید کوهپیما

[تصویر:  ubisoft-e3-blog-250x170.jpg]

رزومه‌ی جدید منتشر شده توسط چندین بازیگر، به همکاری آن‌ها با شرکت یوبی‌سافت برروی چندین پروژه‌ی معرفی نشده اشاره دارد. براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت یوبی‌سافت در حال ساخت یک ویدئوی جدید برای معرفی یکی از این پروژه‌ها است.

اکثر بازی‌بازان شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) را به خاطر انتشار چندین و چند بازی مختلف از یک سری، پس از کسب موفقیت آن سری می‌شناسند. با این حال این ناشر بزرگ در زمینه‌ی توسعه و ساخت محصولات جدید دست کمی از دیگر رقبا ندارد. با توجه به اطلاعات منتشر شده در رزومه‌ی چند بازیگر و صداگذار، به نظر می‌رسد این شرکت روزهای پرکاری را پشت سر می‌گذارد و در حال کار برروی چندین پروژه‌ی معرفی نشده‌ی جدید است.

براساس گزارش منتشر شده، بازیگری به نام Rebekah Watt در رزومه‌ی خود به کار برروی یک ویدئوی جدید با شرکت یوبی‌سافت برای پروژه‌ی Bowmore اشاره کرده است. نکته‌ای که موضوع را بیش از پیش جالب می‌کند، مشاهده شدن نام این پروژه در رزومه‌ی چند نفر دیگر است. خانم Amber Goldfarb نیز در رزومه‌ی خود به همکاری با شرکت یوبی‌سافت برای صداگذاری و Motion Capture پروژه‌ی Bowmore اشاره کرده است.

نکته‌ی قابل توجه دیگری که خانم Goldfarb در رزومه‌ی خود به آن اشاره کرده، دو پروژه‌ی جدید و معرفی نشده‌ی دیگر است. براساس رزومه‌ی خانم Goldfarb، شرکت یوبی‌سافت در حال حاضر برروی دو پروژه‌ی دیگر با نام‌های Project Rocket و Project Aegyptus کار می‌کند.

با توجه به اینکه شرکت یوبی‌سافت در حال ساخت یک ویدئوی جدید برای پروژه‌ی Bowmore است، احتمال معرفی آن در آینده‌ی نزدیک وجود دارد. همچنین با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم The Game Awards، ممکن است شاهد معرفی این پروژه در این مراسم باشیم. با این حال هیچ یک از این پروژه‌ها به صورت رسمی توسط شرکت یوبی‌سافت تایید نشده است.