Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تغییرات بازی Assassin’s Creed Odyssey با توجه به سبک بازی بازیکنان ایجاد شده‌اند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تغییرات بازی Assassin’s Creed Odyssey با توجه به سبک بازی بازیکنان ایجاد شده‌اند

نویسنده: آرین مرادی

[تصویر:  Assassins_Creed_Odyssey_screen_GreeceEpi...50x141.jpg]

بازی Assassin’s Creed Odyssey را می‌توان یکی از بهترین نسخه‌های این فرانچایز محسوب کرد. امروز یوبی‌سافت (Ubisoft) اطلاعاتی را منتشر کرده است که از طریق آنان متوجه می‌شویم که چگونه موفق به ساخت چنین بازی زیبا و موفقی شده‌اند

سری بازی‌های Assassin’s Creed همیشه جزو پرطرفدارترین فرانچایزهای بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شوند و موفقیت در بین نسخه‌های مختلف آن اصلا کار آسانی نیست. با این حال، آخرین نسخه‌ی منتشر شده از این سری یعنی Assassin’s Creed Odyssey توانست به خوبی از عهده‌ی این کار برآید. البته این موفقیت با تغییرات زیادی نیز در اصول و مکانیزم‌های بازی همراه بود. جالب است بدانید که تغییرات ایجاد شده در بازی اکثرا با تحقیقات مختلف و بررسی نوع بازی بازیکنان ایجاد شده‌اند. برای مثال، طی تحقیقی اثبات شد که بازی‌بازان در صورت وجود Mini-Map در بالای صفحه، بیشتر از اینکه به محیط بازی و جزئیات آن دقت کنند، حواسشان به نقشه پرت می‌شود. در همین راستا، تیم سازنده‌ی استودیوی یوبی‌سافت تصمیم گرفت که در مکانیزم کاربرد Mini-Map تغییراتی ایجاد کند که البته نتایج مثبتی نیز به همراه داشت. متن زیر صحبت‌های کارگردان بازی در رابطه با این موضوع است:

ما نمی‌خواهیم که بازی‌بازان، به Mini-Map توجه بیش از حد کنند. ما می‌خواهیم که تمام توجه بازی‌بازان به خود گیم‌پلی و فضای خود بازی معطوف شود. در این صورت است که تجربه‌ی واقعی حس گشت و گذار در محیط به باز‌ی‌باز القا می‌شود. با تغییراتی که در بازی ایجاد شد، اکنون بازیکنان بیشتر از قبل با دنیا و محیط بازی تعامل می‌کنند.

شما می‌توانید ویدئوی کامل این موضوع را در قسمت زیر مشاهده کنید.
|
بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌ وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان  که به قلم سعید اقابابایی است را مطالعه کنید. در صورت کمبود وقت، نقد و بررسی ویدئویی این بازی نیز برای شما عزیزان با نام  تدارک دیده شده است.

منتظر نظرات شما هستیم.