Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشکل سوییچ نشدن گرافیک AMD برای بازی GTA v
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان.
من مشکل خیلی عجیبی دارم با این بازی
گرافیک اول AMD Radeon R7 - 512Mb
گرافیک دوم AMD Radeon R7 M340 - 4GB
داخل تنظیمات گرافیک که میرم دو تا فایل GTALauncher و GTA5 رو سوییچ میکنم روی High Performance
اما همچنان با گرافیک پیش فرض سیستم بازی رو اجرا میکنه
هروقت میرم تو تنظیمات گرافیک بازی همیشه 1084 هست
من بازی های max payne3 و Hitman و resident evil7 رو راحت با گرافیک اصلی بازی میکنم.
اما مشکل من با gta v هست. واقعا نمیدونم چیکار کنم دیگه کلافم کرده 1 ساله میخوام بازی کنم نمیشه ک نمیشه.
راستی گرافیکم آخرین آپدیت 19.1.1 و دایرکت ایکسم 12 و ویندوزم 10
تا حالا 4 نسخه بازی FULL UNLOCK و Fitgirl و Corepack و 3DM هم نصب کردم همون مشکلو دارم
نسخه های قدیمی تره درایور گرافیکمم نصب کردم بازم مشکل دارم.
خواهش میکنم کمک کنید درستش کنم.
راستی از Device Manager هم گرافیک پیش فرض رو غیر فعال کردم و بازی رو اجرا کردم ببینم اصلا میشناسه گرافیک اصلیمو ..
که رفتم تنظیمات بازی گرافیکمو روی 8 گیگ (بخاطر شیر از رم) شناخت
اما چون گرافیک پیش فرض لپ تاپ نباید غیرفعال باشه بازی رو کاملا آهسته ی آهسته میاره.
کمممکمممم کنبدددد
(01-12-2019, 09:28 PM)_Amir_ نوشته است: [ -> ]سلام دوستان.
من مشکل خیلی عجیبی دارم با این بازی
گرافیک اول AMD Radeon R7 - 512Mb
گرافیک دوم AMD Radeon R7 M340 - 4GB
داخل تنظیمات گرافیک که میرم دو تا فایل GTALauncher و GTA5 رو سوییچ میکنم روی High Performance
اما همچنان با گرافیک پیش فرض سیستم بازی رو اجرا میکنه
هروقت میرم تو تنظیمات گرافیک بازی همیشه 1084 هست
من بازی های max payne3 و Hitman و resident evil7 رو راحت با گرافیک اصلی بازی میکنم.
اما مشکل من با gta v هست. واقعا نمیدونم چیکار کنم دیگه کلافم کرده 1 ساله میخوام بازی کنم نمیشه ک نمیشه.
راستی گرافیکم آخرین آپدیت 19.1.1 و دایرکت ایکسم 12 و ویندوزم 10
تا حالا 4 نسخه بازی FULL UNLOCK و Fitgirl و Corepack و 3DM هم نصب کردم همون مشکلو دارم
نسخه های قدیمی تره درایور گرافیکمم نصب کردم بازم مشکل دارم.
خواهش میکنم کمک کنید درستش کنم.
راستی از Device Manager هم گرافیک پیش فرض رو غیر فعال کردم و بازی رو اجرا کردم ببینم اصلا میشناسه گرافیک اصلیمو ..
که رفتم تنظیمات بازی گرافیکمو روی 8 گیگ (بخاطر شیر از رم) شناخت
اما چون گرافیک پیش فرض لپ تاپ نباید غیرفعال باشه بازی رو کاملا آهسته ی آهسته میاره.
کمممکمممم کنبدددد
سلام داداش منم همچین مشکلی رو دارم 
راه حلی براش پیدا کردی؟