Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاریخ پخش فصل آخر سریال Game Of Thrones
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
طبق آخرین اطلاعاتی که ساعات گذشته از HBO منشر شد ، تاریخ پخش فصل پایانی سریال Game of thrones مشخص گردید .

این فصل دارای 6 قسمت میباشد که بنا به سخنان تهیه کنندگان ، زمان این قسمت ها بیشتر از فصل های گذشته است .

مسلما و بنا به صحبت های بازیگران سریال ، باید انتظار 6 قسمت جنجالی را داشته باشیم . شخصیت های فیلم همه در کنار هم جمع میشوند و شاهد مبارزه ی آنها با وایت واکرها میباشیم . 

تاریخ پخش این فصل 16 آپریل 2019 « مصادف با 26 فروردین سال 1398 » میباشد .

شما دوستان میتوانید در پایان نظرات خود را راجب پایان این سریال بیان کنید . 

همانطور که میدانید پیش بینی آینده سریال تقریبا کاری غیز ممکن است ، بنابراین این نظرات میتواند چالش جالبی باشد .

درآخر با اجازه ی مدیریت فروم قصد دارم صفحه ای را به شما معرفی کنم که جزئیات بیشتری از سریال ، و تریلر معرفی فصل 8 را قرار داده . 

نکته قابل توجه راجب تیزر فصل آخر این است که تقابل آتش و یخ در منطقه ترایدنت اتفاق میفتد .

« ترایدنت محلی بود که ریگار تارگرین ( برادر دنریس ) با رابرت باراتیون شجاعانه جنگید و کشته شد » . 
حال بگذارید رویایی که دنریس در کتاب میبیند را مرور کنیم :
« آن شب دنریس در رویاهایش دید که ریگار است و به سمت ترایدنت میراند . 
اما او سوار بر یک اژدها بود ، نه یک اسب ، هنگامی که ارتش غاصب از رودخانه عبور میکرد ، دید که همه ی آنها یخ زده اند .
اما دنی تمام آنها را با آتش اژدها ذوب کرد … تمام ارتش غاصب مانند شبنم به ترایدنت ریختند و رودخانه را به سیلی عظیم تبدیل کردند .
بخش کوچکی از وجودش میدانست که رویا میبیند اما بخش دیگر غرق در لذت بود .
این اتفاقی بود که باید میفتاد ، اتفاقی که در واقعیت افتاد ، کابوسی بیش نبود .
و من اکنون بیدار شده ام »
طوفان شمشیرها – کتاب سوم فصل ۲۳
آخرش اصلا جالب تموم نشد
لایک  S0 (44)
لطف میکنید یه سایت معرفی کنید که تمامی فصل ها تا الان را بشه دانلود کرد