Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: گزارش مالی سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۸-۱۹ کوئی تکمو، نشان از موفقیت آن‌ها دارد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گزارش مالی سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۸-۱۹ کوئی تکمو، نشان از موفقیت آن‌ها دارد

نویسنده: مهرداد میرشاهی

[تصویر:  1200px-Koei_Tecmo_Holdings_logo_20090401...50x138.png]

به تازگی شرکت کوئی تکمو (Koei-Tecmo) گزارش مالیِ سه ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۱۸ الی ۲۰۱۹ میلادی خود را که در روز دوشنبه ۱۰ دی ماه (۳۱ دسامبر) به پایان رسیده، منتشر کرده است. این گزارش مالی نشان دهنده‌ی کسب سود و افزایش میزان درآمد و فروش این شرکت نسبت به سال قبل است. بر اساس این گزارش، فروش چشمگیر بازی‌های کنسولی ناشرانِ زیرمجموعه‌یِ این شرکت، و همچنین افزایش درآمد از بازی‌های موبایل، به کسب نتایج قابل توجه در درآمد مالی کوئی تکمو کمک کرده است.

در خصوص بازی‌های موبایل این شرکت باید بگوئیم که عنوان Atelier Online موفق شده است تا از مرز ۲٫۵ میلیون دانلود بگذرد. در جایگاه بازی‌های کنسولی نیز عنوان Nioh Complete Edition به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. در عین حال، دیگر بازی بزرگ عرضه شده توسط کوئی تکمو یعنی Warriors Orochi 4 – که در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی روانه بازار شد – موفق شده است تا به صورت جهانی بیش از ۵۰۰ هزار نسخه به فروش برساند.

این ناشر در گزارش جدید خود به این نکته اشاره کرد که بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order، که به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد نیز در راستای اهداف قبلی این شرکت و گسترش همکاری با دیگر شرکت‌ها به منظور پیشبرد فعالیت‌های آن‌ها در بازارهای جهانی خواهد بود. در عین حال، کوئی تکمو برنامه دارد تا IPهای جدیدی نیز بسازد و برروی آن‌ها سرمایه‌گذاری کند.