Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نسخه PC برای GTA V؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تا اکنون RockStar نسخه PC بازی GTA V را تایید نکرده است. حتی در مصاحبه IGN با Dan Houser از RockStar که در مورد ارائه نسخه PC پرسیده شد. RockStar در جواب گفته بود که "ما با توجه به شرایط تصمیم می گیریم. ما یک شرکت سوم هستیم و Nintendo یا Microsoft یا Sony نیستیم که بخواهیم انحصارا برای یک کنسول بازی بسازیم. ما تمامی این شرکتها را دوست داریم و هر جا که دارای موقعیت مناسب اقتصادی باشد و بتوانیم برای خود بازاری داشته باشیم، در آنجا فعالیت خواهیم کرد. حتی اگر این بازار شرکت Apple باشد."

این مصاحبه در تاریخ 26/8/1391 انجام شده است و RockStar نسخه PC بازی را نه تایید کرده است نه رد کرده است.
شایعات زیادی در مورد نسخه PC تا اکنون به گوش رسیده است. حتی عکسهایی ار آن نیز منتشر شده است. ولی یکی از این شایعات که احتمال وجود نسخه PC را بالا برده است سایت معتبر 1UP.com می باشد که این بازی را برای هر سه کنسول PS3, XBOX360 و PC معرفی کرده است.

[تصویر:  media?id=3924144&type=lg]

لینک نسخه PC این بازی در سایت 1up در زیر آورده شده است.

http://www.1up.com/games/pc/grand-theft-auto-v/
Confused43:اگه واسه pc نیاد خیلی بد میشهConfused43:
من که فکر کنم برای PC می یاد. RockStar نمی خواد بازار PC رو از دست بده.
من احتمال میدم بیاد نمی دونم شایعه بود یک جا دیدم شاید برای pc بیاد.البته در حد شایعه بود.
ولی امیدوارم بیاد.
باید بیاد ار اول برای پی سی دادند تا آخر م باید بدهند این ها بازار گرمی شان است.