Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بیگانه‌ها قدم به دنیای بازی Arma 3 می‌گذارند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بیگانه‌ها قدم به دنیای بازی Arma 3 می‌گذارند

[تصویر:  XyLpxDcCJdWQLVBx4Z7Gzd-650-80-250x140.jpg]

استودیو‌ی بازی‌سازی بوهمیا اینتراکتیو (Bohemia Interactive) سازنده‌ی عنوان Arma 3، شبیه‌ساز فوق‌العاده واقعی جنگ‌های نظامی، از Spin-off جدید خود تحت عنوان Arma 3 Contact رونمایی کرد. جالب است بدانید که واژه‌ی Contact اولین عبارتی است که سربازان در بازی Arma پس از دیدن دشمن به زبان می آورند.

در این بازی شما کنترل یک پهپاد ناتو را در اختیار دارید که باید به کمک آن در بخش اروپای شرقی، جایی که انسان‌ها برای اولین بار با بیگانه‌های فضایی روبه‌رو شده‌اند به کنترل وضعیت بپردازید. درست شنیدید بیگانه‌های فضایی! توسعه دهندگان بازی در این رابطه می‌گویند:

نقل‌قول:
زمانی که کشتی بزرگ بیگانگان وارد اتمسفر زمین می‌شود شما برای بررسی وضعیت این موجودات فرازمینی و فهمیدن قصد و خواسته‌ی آن‌ها وارد عمل می‌شوید. در طول این بازی، بازی‌باز با جنگ در محیط‌های آزمایشگاهی و علمی، استفاده از جنگ‌افزار‌های الکترونیکی، شناسایی مناطق جنگی و مبارزاتی در همان سبک همیشگی Arma دست و پنجه نرم  می‌کند.

بازی به مانند قبل شامل صحنه‌های اکشن و تیراندازی خواهد بود ولی این‌بار بخش فکری بازی بیشتر از قبل خواهد شد که شامل، شناسایی ناهنجاری‌ها در این موجودات فضایی و بهره‌گیری از ابزار و امکانات جدید برای کنترل کردن هرچه بهتر شرایط در بازی است. سرپرست پروژه آقای جوریس ونت لند (Joris-Jan van ‘t Land)، در ادامه‌ی صحبت‌های توسعه دهنگان اضافه می‌کند که:

نقل‌قول:
این مسئله برای همه‌ی ما سوال بوده است که آیا ما در این جهان هستی تنها هستیم یا نه! من به تنهایی دوس دارم تا باور کنم که ما تنها نیستیم. این فرضیه که گونه‌های هوشمند دیگری در جهان هستی کنار ما هستند از زمان کودکی همراه من بوده است و ترکیب آن با فضای جنگی و اکشن بازی Arma به نظر تجربه‌ای منحصر به فرد و دلچسب خواهد بود. بعد از انتشار بسته الحاقی  Laws of War و بررسی بازخورد بازی‌بازان نسبت به آن ترغیب شدیم تا این‌بار این ویژگی، یعنی بیگانه‌های فضایی را به عنوان تنوعی جدید به سری بازی‌های Arma اضافه کنیم.

عنوان Arma 3 Contact زمینی به مساحت ۱۶۳ کیلومترمربع به ایالت فرضی Livonia در اروپای شرقی اضافه می‌کند. نیروی حفاظتی ایالت Livonia و نیروی نظامی ارتش روسیه در کنار هم و با استفاده از اسلحه، وسایل نقلیه و ابزار جنگی جدید باید با این تهدید خارجی رو به رو شوند. این بسته‌ی گسترش دهنده در تاریخ ۳ مرداد ماه (۲۵ جولای میلادی) به قیمت ۲۸ دلار منتشر شده و در سیستم استیم با تخفیف ده درصدی (به مدت محدود) برای رایانه‌های شخصی قابل دسترسی خواهد بود. شما می‌توانید در ادامه تصاویر مربوط به این عنوان را مشاهده کنید و در صورت تمایل به مطالعهنقد و بررسی بازی Arma 3 به قلم محمد حسین باجلان بنشینید.

[تصویر:  iomAn2ydesj8HUwoFncfHf-650-80-200x112.jpg] [تصویر:  4AyGrir87VfWGFFWBZLfWe-650-80-200x112.jpg] [تصویر:  9JAiVPyMrB4iSTXPCtgBEe-650-80-200x112.jpg]
[تصویر:  bx2xARrf2NFtGPRjSNRv8f-650-80-200x112.jpg] [تصویر:  XyLpxDcCJdWQLVBx4Z7Gzd-650-80-250x140.jpg] [تصویر:  mC7y24RCcTH2L5YGEzbDZe-650-80-200x112.jpg]
[تصویر:  N9kjqJSPRDtJTX6AdvsCue-650-80-200x112.jpg] [تصویر:  NDN65mv9Hu2Gr3h4PgDzXe-650-80-200x112.jpg]