Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: برترین بازی سال در Video Game Awards
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
همانطور که می داند به مدت 9 سال است که همه سالی مراسمی از سوی Spike TV تحت عنوان Video Game Awards برگزار شده و طی آن برترین ها در هر بخش مشخص می شوند. امسال نیز دهمین VGA برگزار خواهد شد. نامزد های برترین بازی سال که تا کنون انتخاب شده اند عبارتنذ از ( به ترتیب حروف الفا ) :
Assassin's Creed III

[تصویر:  Assassins-Creed-III-Wallpapers-Hd-1080p.jpg]
Dishonored

[تصویر:  dishonored-game-1080p-wallpaper.jpg]
Journey

[تصویر:  Journey_02.jpg]
Mass Effect 3

[تصویر:  13013271131080pme3-wallpaper-hd-3.jpg]
The Walking Dead: The Game

[تصویر:  the-walking-dead-game.jpg]

DishonoredConfused37:برنده میشه.
سلام من عضو جدیدم میخواستم ببینم اگه ادم بخواد مقاله ای چیزی بنویسد چکار باید بکنر

اعتبار چگونه بدست می اید
یکی کمک کند
(11-23-2012, 07:08 PM)sebeloo نوشته است: [ -> ]سلام من عضو جدیدم میخواستم ببینم اگه ادم بخواد مقاله ای چیزی بنویسد چکار باید بکنر

اعتبار چگونه بدست می اید
یکی کمک کند
این موضوع رو در چت روم بیان کنید
خیلی سخته بین اینها . چه جوری انتخاب میکنن؟؟
(11-23-2012, 07:08 PM)sebeloo نوشته است: [ -> ]سلام من عضو جدیدم میخواستم ببینم اگه ادم بخواد مقاله ای چیزی بنویسد چکار باید بکنر

اعتبار چگونه بدست می اید
یکی کمک کند
ببین اول برو صفحه اصلی بعد موضوعت را انتخاب کن بعد روی اضافه کردن موضوع جدید در پنجره بازشده کلیک کن و مطلبت را بنویس. خودم هم در اول بلد نبودم بروبچ لطف کردن گفتند. خدا خیرشون بده.
اعتبار هم توسط کله گنده های فروم به اعضا داده می شه اگر مطلبی مناسب و مفید قرار بدید. شرمنده طولانی نوشتم.Confused37:
دوستان لطفا این بحث ها را در چت روم و با پیام خصوصی رفع کنید.
بازی ها به این گونه انتحاب می شوند که یکسری منتقد که در خود سایت لیست اسامی شان قرار گرفته این بازی ها را نقد و امتیاز می دهندو در این پروسه هر کسی می تواند با وارد شدن به سایت به بازی سال رای بدهد و یکی را انتخاب کند. من خودم Dishonored رو انتخاب کردم.
پسFAR CRY3که نمره هاشم که عالین خودشم صد در صد بهترینه خیلی دوسش دارم من اصلا رای نمی دم.
عکس آساسینم دیده نمیشه