Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: E3 2019 | تفاوت را احساس کنید، گیم‌پلی بازی Control با فناوری RTX
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
E3 2019 | تفاوت را احساس کنید، گیم‌پلی بازی Control با فناوری RTX

[تصویر:  Control_5-1030x579-250x141.jpg]

سرانجام استودیوی رمدی انترتینمنت (Remedy Entartainment)، سازنده‌ی بازی Control، در آستانه‌ی مراسم E3 2019 دست به انتشار تریلری جدید زده است که در آن تفاوت گیم‌پلی بازی در حضور فناوری RTX را مشاهده می‌کنیم.

بازی Control، ساخته‌ی جدید استودیوی بازی‌سازی رمدی، که اولین بار در مراسم E3 سال گذشته شاهد رونمایی از آن بودیم، عنوانی هیجان‌انگیز و به شدت مورد انتظار است. داستان این بازی در آسمان خراشی در شهر نیویورک به نام  The Oldest House رخ می‌دهد، مکانی که روزی اداره کنترل فدرال بوده ولی هم‌اکنون شبیه به ساختمانی جنگ‌زده در کنار المان‌هایی ماورالطبیعه شده است. تمام مراحل بازی در درون این آسمان خراش جریان خواهد داشت. در این بازی شما کنترل Jesse Faden، شخصیت اصلی داستان را به عهده دارید که در اصل به عنوان مدیر فعلی اداره‌ی فدرال انتخاب شده و باید با استفاده از قدرت‌های Jesse، سعی در کنترل یک نیروی شیطانی که میان مردم پخش شده است را داشته باشید.

حال به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است که در آن با استفاده از کارت‌های گرافیک RTX شرکت انویدیا، از فناوری رهگیری پرتو به صورت آنی استفاده می‌شود و همانطور که مشاهده می‌کنید در کنار این فناوری جدید، شاهد محیطی بسیار درخشان‌تر از قبل هستیم.

همان‌طور که ذکر شده است، این بازی در تاریخ سه‌شنبه ۵ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه شما می‌تواند به تماشای تریلر جدید بازی نشسته و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.