Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: توضیحات سازندگان Cyberpunk 2077 در رابطه با تریلر E3 2019 این بازی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
توضیحات سازندگان Cyberpunk 2077 در رابطه با تریلر E3 2019 این بازی

[تصویر:  cyberpunk_2077-3-250x141.jpg]

سازندگان عنوان Cyberpunk 2077 طی مصاحبه‌ی جدیدی، توضیحاتی را در رابطه با نکات مخفی و ریز موجود در تریلر به نمایش در آمده در E3 2019 ارائه دادند.در ابتدا پاول ساسکو (Pawel Sasko)، طراح ماموریت‌های عنوان Cyberpunk 2077 طی این مصاحبه توضیحاتی در رابطه با مناطقی که در این بازی شاهد هستیم، ارائه داد. وی توضیح داد که ما شاهد هشت منطقه قابل دسترس در Cyberpunk 2077 هستیم که دو منطقه از این هشت منطقه، از بازی رومیزی Cyberpunk 2020 الهام گرفته‌اند.

وی در ادامه به معرفی No Telling Motel پرداخت، مسافرخانه‌ی که شخصیت V در ابتدای تریلر E3 2019 وارد آن می‌شود. ساسکو توضیح داد که این مسافرخانه در واقع بیشتر برای انجام معاملات غیرمجاز بین گروه‌های خلاف‌کار Night City مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساسکو همچنین در ادامه به آیتم‌ها و ابزار‌هایی که توسط شخصیت‌های به نمایش درآمده در تریلر اشاره کرد. برای مثال او به بادیگارد حاضر در صحنه و گردنبند او اشاره کرد. در واقع گردنبند این بادیگار حکم یک بوستر (Booster) یا افزایش دهنده‌ی قدرت را دارد. همچنین وی توضیح داد که با پیدا کردن برخی ابزار در محیط این امکان در اختیار شخصیت اصلی قرار می‌گیرد تا سلاح‌ها و محیط را اسکن و بررسی کرده و همچنین یک کنترل جامع برروی ابزار و سلاح‌های خود داشته باشد. بر اساس گفته‌‌های ساسکو، Cyberpunk 2077 همیشه ابزارهای جدیدی را برای یافتن و در اختیار گذاشتن شخصیت V، به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

ساسکو در ادامه اطلاعات جزئی در رابطه با تراشه‌ی روی گردن شخصیت اصلی داستان در میان گذاشت. وی توضیح داد که بخش اصلی داستان حول محور همین تراشه قرار دارد و اگر اطلاعاتی را در رابطه با آن در اختیار طرفداران قرار دهد، به نوعی ذاستان Cyberpunk 2077 را فاش می‌کند. تراشه‌ی مورد نظر در واقع قرار است برای انجام معامله‌ و دریافت اطلاعاتی که در این تریلر به آن اشاره می‌شود، مورد استفاده قرار بگیرد.

ساسکو توضیح داد که تریلر به نمایش درآمده بسیار نزدیک به بازی نهایی خواهد بود و چون به خط اصلی داستانی مربوط می‌شود، تغییرات چندانی را در آن شاهد نمی‌شویم.

در ادامه وی به معرفی هوش مصنوعی حاضر در خودروی به نمایش درآمده در تریلر پرداخت. این هوش مصنوعی Delamain نام دارد و تمام اطلاعات مربوط به آسیب‌های وارده به خودرو و همچنین اطلاعات مربوط به سلامتی شخصیت‌ها و افراد حاضر در خودرو را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. همچنین وی به این موضوع اشاره کرد که رابطه‌ی شخصیت اصلی با Delamain طی ماموریت‌های بازی و انتخاب‌ها، پیشرفت خواهد کرد. در واقع این هوش مصنوعی مانند یک راننده‌ی خودکار عمل می‌کند که حکم دوست شما را نیز در بازی دارد.

بر اساس اطلاعاتی که ساسکو به اشتراک گذاشت، شاهد حضور بدلکاران مجموعه‌ی Witcher در Cyberpunk 2077 هستیم. همچنین وی اشاره کرد که بدلکار نقش شخصیت V در مراحل موشن کپچر، در واقع همان بدلکار شخصیت Geralt در مجموعه‌ی Witcher است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. در ادامه شما می‌توانید به تماشای تریلر منتشر شده از این عنوان طی E3 2019 در  بپردازید.