Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Wargroove منتشر شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Wargroove منتشر شد

[تصویر:  wargroove-1024x576-250x141.jpg]

اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد انتشار بازی استراتژیک Wargroove برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان بودیم و حال پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره این بازی منحصر به فرد و خاص برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار گرفت.

Wargroove از سری عناوین استراتژی محور است که بازی‌بازان را در جناح‌های مختلفی برای مبارزه قرار خواهد داد. شما در این بازی می‌توانید فرماندهان متفاوتی را برگزینید که هر کدام از آن‌ها توانایی‌ها و کمپین اختصاصی خود را خواهند داشت و این فرماندهان، تحت عنوان Grooves در بازی شناخته می‌شوند. این بازی مدتی قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته بود و حال طرفداران و صاحبان کنسول محبوب و پرطرفدار پلی‌استیشن ۴ نیز می‌توانند از این پس، به تجربه‌ی یک عنوان منحصر به فرد و استثنایی در سبک استراتژی بپردازند.

تمام ویژگی‌های سایر نسخه‌ها در این نسخه نیز وجود خواهد داشت و بازی‌بازان می‌توانند از بخش‌هایی مانند حالت آنلاین بازی نیز لذت ببرند. به این معنا که بازی‌بازان و کاربرانی که تمایل دارند بازی Wargroove را به صورت چندنفره تجربه کنند، بخش‌هایی نظیر آنلاین، Co-Op محلی و PvP در نظر گرفته شده است. بازی Wargroove هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان نیز در حال حاضر در دسترس است.