Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: توسعه‌ی بازی Control باعث توقف ساخت نسخه‌ی دوم Alan Wake شده بود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
توسعه‌ی بازی Control باعث توقف ساخت نسخه‌ی دوم Alan Wake شده بود

[تصویر:  Control_7-1030x579-250x141.jpg]

چندی پیش دیدیم که . اما حال می‌دانیم که عدم ساخت این بازی، به دلیل علاقه‌ی استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) به توسعه‌ی دیگر عناوین موردنظر خود بوده است.

امروز دیدیم که بازی Control بالاخره پس از مدت‌ها انتظار گلد شد و انتظار می‌رود که در تاریخ دقیق خود در ماه آینده منتشر شود. با توجه به اطلاعات و تریلرهای منتشر شده از این عنوان، می‌توان گفت که اگر بازی‌های پیشین استودیوی رمدی را تجربه کرده باشید احتمالا به این عنوان نیز علاقه‌مند و از تجربه‌ی آن راضی خواهید بود.

اما یکی از افراد بسیار مهمی که در توسعه‌ی دو عنوان Alan Wake و Control نقش داشته است، آقای سم لیک بوده که اخیرا در مصاحبه‌ای با وب‌سایت IGN از مراحل توسعه‌ی Control و تاثیر منفی آن بر ساخت نسخه‌ی دوم Alan Wake گفته است. طبق گفته‌های او این نسخه‌ی جدید از این سری دوست‌داشتنی که نسخه‌ی اول آن برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، چندین بار در دست توسعه بوده است که در یکی از این دفعات استودیوی رمدی به سمت ساخت بازی Quantum Break روی آورده است. دفعات بعدی نیز این بازی با مشکل مواجه شده و به دلیل علاقه‌ی استودیو به ساخت عنوانی همچون Control، توسعه‌ی آن متوقف شده است.

پس از ابراز علاقه‌ی اینچنینی آقای سم لیک به ساخت Alan Wake 2، می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نزدیک شاهد معرفی و عرضه‌ی این عنوان خواهیم بود. دیگر بازی استودیوی رمدی یعنی Control قرار است در تاریخ سه‌شنبه، ۵ شهریورماه سال ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید پیش‌نمایش آن را از این مطالعه نمایید.