Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: خبری از بازی Street Fighter VI در آینده‌ی نزدیک نخواهد بود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خبری از بازی Street Fighter VI در آینده‌ی نزدیک نخواهد بود

[تصویر:  Street_Fighter_V_box_artwork-201x200.png]

برخلاف انتظارات، به نظر می‌رسد که زمان طولانی تا انتشار نسخه‌ی جدیدی از سری مجبوب Street Fighter باقی مانده است.

در میان بازی‌بازان ایرانی زمانی که صحبت از عناوین مبارزه‌ای می‌شود، بدون شک نام سه سری قدیمی و فوق‌العاده‌ی Tekken ،Mortal Kombat و Street Fighter به میان خواهد آمد. هر سه سری طرفداران مخصوص به خود را دارند و با المان‌های مختلفی در میان بازی‌بازان به شهرت رسیده‌اند: Mortal Kombat از همان ابتدا خشن‌ترین و خونین‌ترین مبارزات ممکن را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌داد، Tekken با محیط سه بعدی خود و شخصیت‌هایی که از طراحی منحصر به فردی برخوردار بودند دل بازی‌بازان را به سمت خود کشید و در نهایت، Street Fighter با طراحی مثال‌زدنی مبارزات در محیطی کارتونی، فنونی بی‌شمار و مبارزاتی نفس‌گیر توانست نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت کپکام (Capcom) در مراسم EVO 2019 با پلی‌استیشن وارد همکاری شده است. همین مورد جرقه‌ی معرفی نسخه‌ی جدیدی از سری Street Fighter را در ذهن بازی‌بازان روشن کرد. این مراسم از آن‌جایی اهمیت بسیار دارد که پس از غیبت سونی در E3 2019، شاهد حضور این شرکت و بازی‌های آن در یک مراسم هستیم. پس هیچ موقعیتی بهتر از این نمی‌توان پیدا کرد تا کپکام از نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی محبوب خود رونمایی کند. ولی متاسفانه این امر حقیقت پیدا نخواهد کرد.

تهیه‌کننده‌ی شرکت کپکام در طی توییتی در صفحه‌ی رسمی خود چنین بیان کرده است:

نقل قول:
خبری از Street Fighter VI نیست!
ما فکرمان فقط به یک جا می‌رود و آن هم Street Fighter V Arcade Edition است.

این صحبت‌ها، دو جنبه‌ی مختلف داشته و برای هوادران از دو معنی متفاوت برخوردار است: کپکام هیچ برنامه‌ای برای نسخه‌ی بعدی این مجموعه ندارد که برای منتظران نسخه‌ی بعدی ناراحت کننده است و مورد دوم آن که کپکام همچنان تمرکز خود را برروی Street Fighter V معطوف کرده و هواداران این نسخه فعلا می‌توانند از محتویات جدید و رویدادهای متنوعی که برای این بازی در نظر گرفته شده است، لذت ببرند.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا با این خبر همچنان به سراغ Street Fighter V رفته یا تصمیم دارید که با تغییر سبک، به سراغ یک بازی مبارزه‌ای جدیدتر رفته و Mortal Kombat 11 را امتحان کنید؟

بازی Street Fighter V: Arcade Edition در تاریخ ۲۶ دی سال ۹۶ (۱۶ ژانویه ۲۰۱۸) برای کنسول پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان  را نیز مطالعه کنید.