Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نارضایتی گیمرهای PC از Assassin's Creed 3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
چند روزی از انتشار قسمت جدید بازی Assassin's Creed بیشتر نمیگذرد که فن های این بازی را روی رایانه شخصی دچار مشکلات بزرگی کرده است که مهمترین آنها افت فریم در شهر Boston است. حال همان گیمرهایی که با این مشکلات رو به رو هستند بهترین راه برای رفع مشکلات خودشان را اعتراض کردن به یوبی سافت در فروم این شرکت یافته اند. در پی این اعتراض ها شرکت یوبی سافت در توییتر خود (من خودم توی uplay دیدم) از انتشار یک آپدیت در ساعت 9:30 خبر داد:
نقل قول: Dear AC3 Players, We'll run a 1H maintenance at 9h30GMT+1 / 00h30PST. It will fix some issues with ladders. Thank you
حال در توییت جدید از صفحه رسمی AC در توییتر یوبی سافت از انتشار یک Patch برای این بازی خبر داد... هم اکنون میتوانید با رفتن به این صفحه اطلاعاتی را از این Patch دریافت کنید. یوبی سافت در این صفحه از فروم خود گفته است که با یک بار اتصال به اینترنت هنگام اجرای بازی پیغام آپدیت خودکار را دوباره خواهید دید و میتوانید این Patch یا همان آپدیت را دانلود کنید.
منبع خبر رو بذارید! خلاف قوانین هست.
من به همتون گفتم بازی مشکل داره ولی همه به من گفتن مشکل از سخت افزارت هستش بیا ببینید افت فریم توی بوستون گریه ی ادم رو در میاره به خدا
من که افت فریم نمیبینم...فقط این E زدن ها یکم کسل کننده کرده
اره.دقیقا
کپی از سایت های فارسی زبان حتی با ذکر منبع نیز مجاز نمی باشد.بسته شد.