Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سازندگان IT فعلا قصد ساخت فیلم سوم فرنچایز را ندارند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  sqjk_capture-8.jpg]
در حالی که  «آن: قسمت دوم» هنوز در سینماها اکران نشده، طرفداران دوست دارند بدانند آیا این آخرین باری است که پنی‌وایز را می‌بینند یا در آینده شاهد سرگذشت او قبل از تبدیل شدنش به این دلقک شیطانی خواهند بود. در ادامه خبر با  همراه باشید.
باربارا موشیاتی (Barbara Muschietti) تهیه‌کننده فیلم گفته کار اقتباس از روی کتاب به پایان رسیده است. البته اندی موشیاتی (Andy Muschietti) کارگردان فیلم گفته شاید ایده‌هایی درباره آینده فرنچایز داشته باشد. او در این باره گفته است:
نقل قول:
افسانه جذابی در کتاب وجود داره. این افسانه همیشه فرصت‌های جدیدی برای کاوش فراهم میکنه. این موجود چندین میلیون سال روی زمین وجود داشته. طی صدها سال هر ۲۷ سال با انسان‌های مختلف ارتباط داشته. پس میتونید ظرفیت بالای این داستان رو تصور کنید. کاوش این افسانه همیشه برای من خیلی جذابه. اما فعلا برنامه خاصی براش نداریم.
۲۷ سال بعد از اینکه گروه بازنده‌ها پنی‌وایز را شکست دادند، او برگشته تا دوباره شهر دری را به وحشت بیندازد. بازنده‌ها که حالا بزرگ شده‌اند پس از آن مسیر متفاوتی برای زندگی پیش گرفته‌اند. اما باز هم مردم در حال ناپدید شدن هستند، پس مایک تنها عضو گروه که در زادگاهشان باقی مانده بقیه اعضا را به خانه فرا می‌خواند. آن‌ها که هنوز از آسیب‌های گذشته رنج می‌برند باید با عمیق‌ترین ترس‌های خودشان روبرو شده و یکبار برای همیشه پنی‌وایز را شکست دهند…
بازیگران این فیلم جیمز مک‌آووی (James McAvoy)، جسیکا چستین (Jessica Chastain)، بیل هیدر (Bill Hader)، جی رایان (Jay Ryan)، جیمز رانسون (James Ransone)، اندی بین (Andy Bean)، آیزایا مصطفی (Isaiah Mustafa)،‌ تیچ گرانت (Teach Grant)، زاویه دولان (Xavier Dolan)، ویل بینبرینک (Will Beinbrink) و بیل اسکارشگورد (Bill Skarsgård) هستند.
فیلم IT: Chapter Two در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) اکران خواهد شد.
ایت قسمت اولش که اصلا بدرد نمیخورد  جذابیتی نداشت. به نظر میاد ایت 2 هم همینطوری باشه