Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دانلود بازی های آرکد (Trial) برای کنسول های بدون جیتگ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
اقا به فرض من یکی از این بازی ها را دانلود کردم 
اولا چجوری بریزم توی فلش؟(هوریزون را دارم)[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ثانیا یعنی بازی برای من که LT3 دارم بدون CD اجرا میشه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(09-11-2013, 11:16 PM)'smm1377' نوشته است: [ -> ]اقا به فرض من یکی از این بازی ها را دانلود کردم 
اولا چجوری بریزم توی فلش؟(هوریزون را دارم)[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
ثانیا یعنی بازی برای من که LT3 دارم بدون CD اجرا میشه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اول فلشت رو با xbox تنظیم کن. بعد پروفایلت رو به فلش انتقال بده و به کامپیوتر وصل کن و برنامه ی horizone رو باز کن. گوشه ی صفحه اطلاعات فلش(فایل های موجود در پروفایلت) رو بهت نشون میده. فایل اصلی بازی رو بکش توی قسمت games و ول کن(drag & drop) و فلشت رو بکش و به xbox وصل کن. و در قسمت my games بازی رو اجرا کن. و در جواب سوال دومت هم باید بگم که هیچ مشکلی نداره و براحتی اجرا میشه

ممنون

ببخشید دوستان سوالی دیگر هم داشتم الان اگر من بازی ای را دانلود کنم که فرمتش ISO باشد با هوریزون می توانم انتقالش با ایکس باکس دهم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
سوال بعدی در قسمت گیمز که در فلش است می توانم 2 یا 3 تا بازی بریزم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
فلش ام جا زیاد داره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(09-11-2013, 11:39 PM)'smm1377' نوشته است: [ -> ]ممنون

ببخشید دوستان سوالی دیگر هم داشتم الان اگر من بازی ای را دانلود کنم که فرمتش ISO باشد با هوریزون می توانم انتقالش با ایکس باکس دهم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
سوال بعدی در قسمت گیمز که در فلش است می توانم 2 یا 3 تا بازی بریزم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
فلش ام جا زیاد داره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوال اولت رو که نمیشه اینکارو کرد. حتما باید رایت بشه. و سوال دومت آره هر چقدر جا شد بریز توش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ببخشید من سوال زیاد می کنم [img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
من LT3 دارم بعد بازی کانتر را با هوریزون ریختم روی فلش وقتی که می خواستم بازی را از قسمت مای گیمز انجام دهم
می گفت سی دی نا خواناست[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
حتی یک بار هم روی هارد دستگاه نصبش کردم ولی نشد چکار کنم؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
یک بار دستگاه رو خاموش و روشن کنید ....

1-سلام یه سایت میگید که بازیهای ارکید رو واسه غیر jtag داشته باشه ؟؟
2-بازی کالاف خوارز اسلحه دار نسخه کاملش واسه غیر jtag هم هست ؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(11-08-2013, 06:20 PM)'MR CHIEF' نوشته است: [ -> ]1-سلام یه سایت میگید که بازیهای ارکید رو واسه غیر jtag داشته باشه ؟؟
2-بازی کالاف خوارز اسلحه دار نسخه کاملش واسه غیر jtag هم هست ؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

برای فول نمیشناسم ولی این سایت فکر کنم جامع ترین دمو و ترایال ها رو برا دانلود داره[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
http://www.digiex.net
این سایت هم ایرانیه چیزای خوبی داره
http://www.xbla.ir
 خوشت امد تشکر یادت نره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چجوری باید این بازی ها رو روی کنسول بدون جیتگ نصب کرد؟؟؟
یه بازی شطرنج بود اونم می زارین؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7