Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اموزش انلاین بازی کردنAssassin's Creed III
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
باسلام من برگشتم بایک اموزش دیگه.
اولین کاریکه میکنید برنامهuplayرونصب میکنید.
دانلود برنامه Uplay
دانلود کرک Uplay
سپس بازی رونصب کنید.
داخل جایی که بازی رونصب کردیدیه فایلی به نامlocalizationهست این فایلوباnotpadاجراکنید ونوشته های توشوپاک
کنیدوبجای این نوشته کلمهengراتایپ کنید.سپس سیوکنیدوببندید.((یه نکته اگه این کاروکردیدنشد این فایلوپاک کنید))
سپس توی Uplayیه اکانت بسازیداگه اکانت داریکه هیچ.
سپس کرکuplayروبریزیدداخل بازی.
سپس کرکorginalبازی روبریزید.
http://www.mediafire.com/?s4pikfi1sjh8u0w
بعدروایکون بازی کلیک کنید برنامه uplayاجرامیشه سپس بزاریداپیدیت شه اگه نشد اشکالی نداره.
بعداین که برنامه کامل اجراشد مانندfar cry3همون کاراروانجام بدید.playکنیدوبازی اجرامیشه وروقسمت Multiplayer
کلیک کنیدوبزاریداپیدت شه اگه نشداشکالی نداره.اجرامیشه وبازی کنیدوحالشوببرید.این روشومن تست کردم وکار
میکنه.Confused25:Confused74:تشکر
((ولی یه مشکل خیلی بددراین قسمت اینه که زبان بازی روسی هست)).من دارم میگردم دنبال راههش اگه شماهم پیداکردیدتوهمین تاپیک قراربدید.
ومشکل اخرکه این روش ممکنه تاچندروزدیگه توسط یوبی پیداشه ودیگه نشه هیچ کاری کرد.کاش یوبی اینم مثل فارکرای ازادمیزاشت.بازم گروه هکردیگری سعی دارن میکنن که بازم هکش کنن اگه کرکش اومدحتمامیزارمش.
Confused43:

یعنی باور کنیم مردم؟
یه دلیلی که هی بازیهای یوبی انلاینش زودبیاداینه کهuplayهک شده.Confused25:
یعنی این کار میده..؟مطمنی؟

من تمام کارایی رو که گفتی انجام دادم اما وقتی روی Multiplayer کلیک میکنم ارور از AC3MP.exe رو میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقا من
تونستم
زبونش روسیه بدهConfused41:

اگه بتونی قوست ریکنم بزاری دیگه محشر میشهConfused74:Confused29:
تونستیConfused05:
(12-13-2012, 12:51 PM)RANDY نوشته است: [ -> ]تونستیConfused05:
بلهConfused83:Confused62:

(12-13-2012, 01:26 AM)DARKSIDERS II نوشته است: [ -> ]یه دلیلی که هی بازیهای یوبی انلاینش زودبیاداینه کهuplayهک شده.Confused25:
اگه بتونی قوست ریکنم بزاری دیگه محشر میشه
(12-13-2012, 01:03 PM)hitman47 نوشته است: [ -> ]
(12-13-2012, 12:51 PM)RANDY نوشته است: [ -> ]تونستیConfused05:
بلهConfused83:Confused62:

(12-13-2012, 01:26 AM)DARKSIDERS II نوشته است: [ -> ]یه دلیلی که هی بازیهای یوبی انلاینش زودبیاداینه کهuplayهک شده.Confused25:
اگه بتونی قوست ریکنم بزاری دیگه محشر میشه

قوست ریکون یه راه وجودداره ولی من تست کردم جواب نمیده.حالاشایدتاچندروزدیگه مولتی شوهک کنن.صبر.Confused24:

(12-13-2012, 12:50 PM)hitman47 نوشته است: [ -> ]آقا من
تونستم
زبونش روسیه بدهConfused41:

اگه بتونی قوست ریکنم بزاری دیگه محشر میشهConfused74:Confused29:

اون زبانشم متاسفانه کاریش نمیشه کرد.Confused43:Confused43:
آقا ماله من نسخه Black Box هست راهی وجود نداره منم بازی کنم؟؟ لطفا راهنمایی کنید!
(12-13-2012, 01:51 PM)Hamedalexsis نوشته است: [ -> ]آقا ماله من نسخه Black Box هست راهی وجود نداره منم بازی کنم؟؟ لطفا راهنمایی کنید!
[/quote

همه راه هاروانجام بده واون کرک اورجینال بازی روبریز.

[quote='hamidkhan124' pid='28649' dateline='1355376619']
یعنی این کار میده..؟مطمنی؟

من تمام کارایی رو که گفتی انجام دادم اما وقتی روی Multiplayer کلیک میکنم ارور از AC3MP.exe رو میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Confused43:Confused43:Confused43:Confused43:
صفحه‌ها: 1 2 3