Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشکل من در پابجی موبایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من توی شبیه ساز گیم لوپ پابجی بازی میکنم و وقتی playمیزنم بعضی موقع های این ارور رو میده و تا چند روز همین جوریهgameloop needs to be upgraded to the latest version.if there are no updates please uninstall and reinstall وقتی هم آپدیت میزنم بعد چند ثانیه آپدیتش پر میشه ولی دوباره همین ارور رو میده
(05-10-2020, 01:47 AM)AHMADREZA.J.N نوشته است: [ -> ]سلام من توی شبیه ساز گیم لوپ پابجی بازی میکنم و وقتی playمیزنم بعضی موقع های این ارور رو میده و تا چند روز همین جوریهgameloop needs to be upgraded to the latest version.if there are no updates please uninstall and reinstall وقتی هم آپدیت میزنم بعد چند ثانیه آپدیتش پر میشه ولی دوباره همین ارور رو میده
اگر  اپدیت رو زدی ولی هنوز ارور میده  S0 (5)
باید گیم لوپ رو حذف و دوباره نصب کنی S0 (24)   
اگه اکانتت رو به گوگل پلی لینک کردی مشکلی برات پیش نمیاد 18
(05-10-2020, 01:47 AM)AHMADREZA.J.N نوشته است: [ -> ]سلام من توی شبیه ساز گیم لوپ پابجی بازی میکنم و وقتی playمیزنم بعضی موقع های این ارور رو میده و تا چند روز همین جوریهgameloop needs to be upgraded to the latest version.if there are no updates please uninstall and reinstall وقتی هم آپدیت میزنم بعد چند ثانیه آپدیتش پر میشه ولی دوباره همین ارور رو میده

شما لازم دوباره از اول اون رو حذف و دوباره نصب کنید تا با اپدیت پابجی همخوانی داشته باشد