Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: داستان بازی رد دد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در سال 1911 ، با توسعه صنایعی مانند راه آهن و مدیریت تلگراف و تقویت نیروهای حقوقی غرب وحشی ، این روند رو به افول گذاشت. دولت مرکزی می خواهد FBI به تسریع بازگشت شورشیان به جامعه غربی کمک کند. یکی از کسانی که توسط آژانس تحت تعقیب است بیل ویلیامسون و ون هلندی در لیندن است. یکی از عوامل اف بی آی ، ادگار راس ، تصمیم می گیرد از یکی از همکاران سابق خود ، جان مارستون ، برای شکار ویلیامسون استفاده کند و آنها همسر و فرزندش را به گروگان می گیرند تا جان را مجبور به همکاری کنند.

ادگار راس و همکارش آرچر فوردام جان را با کشتی ستاره صبحگاهی به بلک واتر می برند و سپس او را با قطار به آرمادیلو می برند. در آنجا جان در یک سالن با مربی ای به نام جیک آشنا می شود که توسط مارشال محلی استخدام می شود. جیک او را تا قلعه مرسر ، مخفیگاه اصلی ویلیامسون همراهی می کند. جان ابتدا سعی می کند ویلیامسون را متقاعد کند که تسلیم مسالمت آمیز شود ، اما ویلیامسون با کنایه صحبت می کند و پیشنهاد او را رد می کند. سپس توسط یکی از افراد ویلیامسون مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

پس از گذراندن یک شب ، مک فارلین و دستیارش آموس او را پیدا کرده و با خود بردند. پس از بهبودی جان ، بانی در ازای مکانی برای زندگی ، غذا و نوشیدنی پیشنهاد می کند در کارهای مزرعه ای به او کمک کند. جان که زندگی خود را مدیون بنیانگذار و پدر خود درو مک فارلین است ، در انجام کارهایی مانند گشت شبانه ، گله گاو یا پرورش اسب به آنها کمک می کند. ویلیامسون وقتی متوجه شد جان هنوز زنده است و در مزرعه مک فارلین زندگی می کند اصطبل آنها را آتش می زند. جان موفق می شود اسبهای اصطبل را نجات دهد و بانی قول می دهد پس از استقرار مجدد در مزرعه ، برخی از احشام خود را به او بفروشد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این خیلی بازی هیجانانگیزیه خصوصا اگه آنلاین بازی کنید. من دوهفته‌ای تمومش کردم. Ghelion 113
به نظرم رد دد یکی از بهترین تولیدات صنعت بازی‌سازی دنیاست. پر از جزئیات و با داستان بسیار عالی. امیدوارم این روند راک‌استار ادامه داشته باشه.
و امیدواریم مایکروسافت خریداری نکنه راک استار رو