Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  download-and-install-google-chrome.png]

 یکی از بهترین مرورگرهای حال حاضر مرورگر گوگل کروم است. این مرورگر هم نیاز های کاربران را برطرف میکند. با استفاده این مرورگر می توانید به وبگردی بپردازید و رمز ها و گذرواژه ای خود را به سادگی در آن ذخیره کنید. همچنین می توانید مقدار قابل توجهی   TABباز کنید و به طور همزمان از آنها استفاده کنید.
دانلود گوگل کروم و نصب گوگل کروم روی ویندوز و موبایل به منظور وبگردی صورت می گیرد. نرم افزار گوگل کروم یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین مرورگرها می باشد. نصب کروم به منظور وبگردی و جستجو صورت می گیرد و در میان کاربران با نام جستجوگر گوگل نیز شناخته می شود و اصطلاحا کاربران سوال می کنند که دانلود جستجوگر گوگل چگونه است؟ 

 
دانلود گوگل کروم
chrome در نسخه های مختلفی ارائه شده به منظور دانلود نسخه جدید گوگل کروم و آخرین ورژن آن تنها کافیست با دستگاه مورد نظر (کامپیوتر/موبایل) به مرجع رسمی دانلود google chrome مراجعه نموده و در راستای دانلود گوگل کروم آخرین ورژن اقدام کنید. جالب است بدانید نرم افزار Google Chrome یک مرورگر محبوب است که توسط گوگل توسعه یافته است.
 
 
برای نصب گوگل کروم در اندروید باید مراحل زیر را طی کرد:
 
در ابتدا باید به پلی استور یا اپ استور مراجعه کنید و گوگل کروم را سرچ کنید.
 
 [تصویر:  download-google-chrome-for-android.jpg]
 
در این مرحله از دانلود کروم برای اندروید ، در صورتی که تلفن همراه هوشمند شما نسخه جدید باشد با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد چرا که کروم به صورت پیشفرض روی تلفن همراه شما وجود دارد و تنها می بایست آن را پیکربندی کنید پس روی دکمه open ضربه بزنید.
 
 [تصویر:  install-google-chrome-on-andriod.jpg]
 
سپس دکمه Accept & continue را لمس کنید.
 
 [تصویر:  installing-chrome-on-phone.jpg]
 
اکنون لیستی از آدرس های ایمیل تعریف شده در تلفن همراه شما نمایش داده خواهد شد که می توانید آنها را روی گوگل کروم نیز مدیریت کنید. در نهایت دکمه Continue را انتخاب کنید.
 
 
 [تصویر:  add-gmail-to-mobile-chorome.jpg]
 
 
با لمس گزینه settings می توانید عملیات شخصی سازی و همگام سازی مرورگر خود را انجام دهید. در نهایت روی دکمه OK, got it ضربه بزنید.
 
 [تصویر:  installing-google-chrome-for-mobile.jpg]
 
نهایتا با لمس دکمه Continue می توانید از امکانات این مرورگر محبوب لذت استفاده کنید.
 
[تصویر:  google-chrome-mobile.jpg] 

 امکان دانلود و نصب گوگل کروم روی ویندوز نسخه 7 به بعد و ویندوز و xp  و ویستا و همچنین نسخه های 10 به بعد مک، لینوکس و اندروید 6 ببعد و همچنین آیفون وجود دارد. دانلود گوگل کروم برای کامپیوتر و موبایل جهت وبگردی امکان پذیر است. شما با نصب جستجوگر گوگل می توانید علاوه بر وبگردی از امکانات کاربردی مرورگر google chrome بهره مند شوید. طبق آمار حدود 68 درصد کاربران در خصوص دانلود نرم افزار گوگل کروم و نصب آن روی موبایل یا کامپیوتر اقدام نموده و در ویگردی از این مرورگر استفاده می کنند.
 
برای آشنایی بیشتر با روند دانلود و تنظیم گوگل کروم از لینک زیر استفاده کنید:
 
mizbanfa.net/mag/install-google-chrome