Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تعمیر دسته پلی استیشن و ایکس باکس 360
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگر جزو افرادی هستید که به آموزش تعمیرات کنسول بازی علاقه دارید می‌توانید در دوره های آموزش تعمیرات آن شرکت کنید. ولی در ابتدا باید به دنبال یک آموزشگاه معتبر باشید تا زیر نظر افراد باتجربه این کار را یاد بگیرید. دوره تعمیرات کنسول بازی پلی استیشن و ایکس باکس 360 در ایران تعمیرات برگزار می شود.
در دوره تعمیر کنسول بازی با مدار تغذیه کنسول آشنا شده و به صورت عملی آموزش کامل می‌بینید که اگر دستگاه داغ کند و از خود حرارت تولید کند یا پردازنده گرافیکی آن دچار مشکل شود و از خود گرما و حرارت تولید کند، چه باید انجام دهید. می‌توان گفت بردهای پلی استیشن و ایکس باکس مشابه هم هستند و تنها تفاوتی که دارند در جنس قطعات الکترونیکی آن‌ها است.

آموزش تعمیرات کنسول بازی شامل این موارد می‌تواند باشد : آموزش تعمیر برد اصلی کنسول بازی، عیب یابی و آموزش تعمیر مدار کنسول‌ها، آموزش تعمیر دسته بازی، آموزش تعمیر تغذیه کنسول بازی، آموزش کپی خور کردن پلی استیشن، آموزش تعمیر ایکس باکس و آموزش تعمیر پلی استیشن که از پرطرفدارترین کنسول‌ها در [/url][url=https://irantamirat.com/_5/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA.aspx]ایران تعمیرات هستند.