Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بهترين هاي سال از نظر كاربران Gameinformer
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  readersgoty12.4610.jpg]
سال 2012 هم تمام شد و نوبت به انتخاب بهترين هاي اين سال رسيد ، در زير شما ليست بهترين عناوين سال 2012 از نظر كاربران سايت Gameinformer را خواهيد ديد كه البته اين فقط نظر شخصي كاربران سايت است نه نظر داوران و منتقدان سايت ، در اين راي گيري هر كاربر ميتوانست بيشتر از 1 راي بدهد ، ليست بهترين هاي سال به شرح زير است:

بهترين بازي سال : Halo 4 و Mass Effect 3
بهترين شوتر سال : Borderlands 2 و Halo 4
بهترين RPG ( نقش آفريني ): Mass Effect 3
بهترين استراتژي : XCOM: Enemy Unknown
بهترين بازي در سبک مبارزه اي : Soulcalibur V و Tekken Tag Tournament 2
بهترين بازي ورزشي : FIFA 13
بهترين Puzzle ( معمايي ) : Quantum Conundrum و Fez
بهترين اكشن : Assassin's Creed III و Dishonored
بهترين سكو بازي ( پلتفرمر ) : Rayman Origins و New Super Mario Bros. U
بهترين مسابقه اي : Need for Speed: Most Wanted
بهترين MMO سال : Guild Wars 2
بهترين مولتي پلير Co-op ( مرحله اي ) : Borderlands 2
بهترين مولتي پلير رقابتي : Halo 4
بهترين انحصاري Journey : PS3
بهترين انحصاري Halo 4: X360
بهترين انحصاري Guild Wars 2 : PC و Torchlight II
بهترين انحصاري Mario Party 9 : Wii و Xenoblade Chronicles
بهترين انحصاري New Super Mario Bros. U : Wii U
بهترين بازي براي كنسول هاي دستي : Assassin's Creed III: Liberation و Zero Escape: Virtue's Last Reward
بهترين بازي قابل دانلود : The Walking Dead و Mark of the Ninja
بهترين بازي موبايل : Angry Birds Star Wars و 10000000 ( نام بازي 10000000 است ! )
بهترين DLC سال : The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn و Mass Effect 3: Leviathan

اين بود بهترين هاي سال از نظر كاربران Gameinformer
منبع
ممنون
ای کاش journey توی بهترین بازی اول می شد
البته هیلو و مسس افکت هم عالی بودن
اینقدر این journey رو بزرگ نکن alpha جان قبول دارم خیلی قشنگه ولی مس افکت فوق العاده بود .
بعدشم این اساسین وفارکری بدبختم هیج کدوم بهترین نشدن.کلا بازی های یوبی همینجوری بدبختن.

{FIGHT FOR THE LOST}
(01-02-2013, 02:42 PM)jack نوشته است: [ -> ]
اینقدر این journey رو بزرگ نکن alpha جان قبول دارم خیلی قشنگه ولی مس افکت فوق العاده بود .
بعدشم این اساسین وفارکری بدبختم هیج کدوم بهترین نشدن.کلا بازی های یوبی همینجوری بدبختن.

{FIGHT FOR THE LOST}
در مورد اولی که باید بگم خیلی خیلی قشنگ تر از M E 3 بود ، شما تا بازی نکنید نمیفهمید من چی میگم در مورد دومی هم AC3 بهترین اکشن شد تو همون لیست هم میتونید بخونید
مس افکت و هیلو نه نه نه
cod bo2 یا farcry3 اینا بهتر بودنConfused53:Confused43:Confused66:
منظور من بهترین سال بود نه اکشن .بعدشم کی گفته من journey بازی نکردم خیلی قشنگه قبول دارم ام اساسین
وفار کری قشنگتره
من کی گفتم مس افکت بد بود
یکی از بهترین بازی های عمرم بود همینطور هیلو که واقعا فوق العاده بود
اساسین کرید هم فوق العاده بود اینو که منکرش نیستم ولی journey رو نمی تونی با اینا مقایسه کنی
اساسین تکراری
مس افکت دنباله ی شماره ی دومش بود و کمی تکراری
هیلو تکراری مثل 90 درصد بازی های شوتر
ولی Journey بدون شرح بود نو آوری هایی داشت که آدم کف می کرد با دنیای فانتزیش کاری کرد که من واقعا مستش شم
والکینگ دد هم همینطور بود فوق العاده نوآوری داشت
فقط و فقط بهترین بازی سال the walking deadConfused25:Confused74:
(01-02-2013, 02:58 PM)jack نوشته است: [ -> ]منظور من بهترین سال بود نه اکشن .بعدشم کی گفته من journey بازی نکردم خیلی قشنگه قبول دارم ام اساسین
وفار کری قشنگتره
خب حالا که بازی کردی بهتر چون میفهمی که تو بازی چه خبره ، البته فارکرای رو کاری ندارم چون تو VGA هم خبری از اون نبود ولی AC3 بیشتر به خاطر باگ ها و مشکلاتی که داشت بهترین بازی سال نشد و خیلی از سایتا به همین مورد یعنی باگ های بازی گیر داده بودن
به نظر من که اساسین چیزی جز تکرار مکرر نبود فقط داستان عوض میشه توی هر سریConfused67:
صفحه‌ها: 1 2 3