Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عرضه عنوان Fez بر روی دیگر پلتفرم ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
عنوان Fez در سال 2012 بر روی Xbox Live عرضه شد و نمره های بسیار خوبی کسب کرد.
برای اون عده از کسانی که Xbox ندارن (دلشون بسوزهConfused25:) خبر خوبی دارم، چون بازی Fez برای دیگر پلتفرم ها هم میخواد عرضه بشه.
سازندگان این بازی به تازگی طی یک مصاحبه فرمودند (!):
ما هر روز ایمیل های زیادی از گیمر ها دریافت می کردیم که خواهان عرضه بازی Fez بر روی دیگر پلتفرم ها بودند و ما هم جواب آن هارا رد نکردیم. این بازی برای دیگر پلتفرم ها، امسال یعنی سال 2013 منتشر خواهد شد ولی هنوز پلتفرم ها مشخص نیست.

[تصویر:  fez-5.jpg]

منبع
به نظر جالب نمیاد Confused67:
(01-02-2013, 09:16 PM)Alpha نوشته است: [ -> ]به نظر جالب نمیاد Confused67:

جالب نمی یاد؟!؟!؟!Confused05:Confused05:Confused05:
بازیش فوقالعادسConfused34:
وای خیلی ممنون!Confused25:من عاشق این بازی هستم با اون دنیای پیکسلیش!میرفتم گیم نت بازی میکردم!Confused38:Confused25:
آخ جون مطمئنا روی PC هم میاد.Confused29:
(01-02-2013, 09:40 PM)mohammadjavad نوشته است: [ -> ]وای خیلی ممنون!Confused25:من عاشق این بازی هستم با اون دنیای پیکسلیش!میرفتم گیم نت بازی میکردم!Confused38:Confused25:
آخ جون مطمئنا روی PC هم میاد.Confused29:

آره می یادConfused24:
من که از شبکه ی xbox live خرید نمی کنم و نمی دونم بازیش چطوره ولی به نظر خوب نمیاد وبیشتر برای سرگرمی هست نه اینکه به خواد یک بازی حرفه ای باشه Confused24:
فکر کنم دموش رو دیدم.
امیدوارم جالب و قشنگ باشه.
ممنونConfused74:
خبر خوبي براي دوستاني كه از ساير پلتفرما استفاده ميكنن هست
من اين بازي رو حدود 2 هفته پيش بازي كردم و الان هم ميخوام برم سراغش خيلي عاليه كلا من از اينجور بازي ها خوشم مياد خلاقانه و زيبا
وقتی نیما میگه خوبه یعنی خوبه،دیگه حرفی هم نباشهConfused25:
ممنون Confused74: