Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: باکس آرت عنوان: Gears of War: Judgment مشخص شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Epic به تازگی از باکس آرت عنوان Gears of War: Judgment که انحصاری ایکس باکس است رونمایی کرد.

از امکانات جدید اضافه شده به این عنوان می توان به بخش چند نفره بهتر و بزرگ تر اشاره کرد و بخش .Free For All این بخش به قدری مورد توجه واقع شد که به گفته گیمر ها از بخش های دیگر نظیر OverRun و یا
Co-op بهتر بوده!

بازی Gears of War: Judgment در تاریخ 19 اسفند ماه 91 برای X360 منتشر خواهد شد.

باکس آرت بازی:

[تصویر:  gow_judgment_emea_pegi_2d_fob_tif_jpgcopy.jpg]
منبع

اشتباه نکن اولا منبعت کو دوما Geow:judgment رو Epic نمیسازه داره توسط استودیو People Can Fly ساخت میشه رو باکس آرت نوشته Epic Games من چک کردم خبرت اشتباهه!از این به بعد خبراتو با یه منبع معتبر بزار!این باکس آرت فیکه!
(01-05-2013, 03:56 PM)Real G نوشته است: [ -> ]اشتباه نکن اولا منبعت کو دوما Geow:judgment رو Epic نمیسازه داره توسط استودیو People Can Fly ساخت میشه رو باکس آرت نوشته Epic Games من چک کردم خبرت اشتباهه!از این به بعد خبراتو با یه منبع معتبر بزار!این باکس آرت فیکه!

این خبری که سایت های Vg247 , GameInformer , Xbox میگن!!!
منبع هم زیر عکسه!
من تو این سایت خوندم معتبره.
منبع:
http://www.gamepur.com/news/10091-gears-...games.html
ناشر مایکروسافت سازنده epic
خبر درسته
پس یکی بگه People Can Fly این وسط چکارست!؟
(01-05-2013, 04:23 PM)Real G نوشته است: [ -> ]پس یکی بگه People Can Fly این وسط چکارست!؟

20سوالی میپرسی خوب برو از خودشون بپرس این بنده خدا یه خبر ترجمه کرده
اولا از سایت فارسی نیست
دوا سایتشم رسمی
سوا تکراری ام نیست
(01-05-2013, 04:23 PM)Real G نوشته است: [ -> ]پس یکی بگه People Can Fly این وسط چکارست!؟
اين بازي توسط People Can Fly ساخته مي شه با نظارت مستقيم Epic بر روي ساخت بازي . . .