Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: .Crysis 4 عرضه خواهد شد ولی اول شخص نه.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
.
. سلام .
.
. Crysis 4 نیز منتشر خواهد شد اما هنوز مشخص نشده که یک Spin-off باشد یا نسخه اصلی بازی .
-
البته Crytek هیچ حرفی مبنی بر ادامه داشتن این عنوان بعد از Crysis 3 نزده است اما Michael Elliot که تهیه کننده ی استدیو است در طی صحبت هایی اشاراتی به نسخه ی بعدی یعنی Crysis 4 داشته است.
-
او گفته است : نسخه های بعدی این عنوان نسبت به نسخه های پیشین بسیار متفاوت خواهند بود و سری بازی
-
های Crysis می توانند به سبک های مختلفی از نظر گیم پلی ساخته شوند و به گیمر ها تجربه های مختلفی را القا کنند. ما
همیشه در فکر عرضه ی یک کلکسیون از این عنوان بوده ایم و به احتمال زیاد بعد از عرضه ی این کلکسیون به سراغ نسخه
-
های دیگر از این سری خواهیم رفت و به احتمالا نسخه های بعدی دیگر اول شخص نخواهند بود.
.
-
[تصویر:  1357375659151.jpg]
-
.
-
خبر خیلی خوبی بود .خوشحال شدم.
با این موتور CE3 چه شود بازی سوم شخص113
به نظرمن اول شخص خیلی جالب تره تا اینکه سوم شخص شهConfused60:
چون قهرمان قدرت های زیادی داره و نشون دادن اونا با اول شخص دشوار می شه اونا این تصمیم رو گرفتن به نظر من کار خوبی هست Confused62:Confused62:
منم خیلی توست دارم RPG بشه!
چه اول شخص چه دوم شخص هردو عالی هستنConfused29:
دوم شخص Confused05:Confused34:
دوم شخص چیه دیگه؟ Confused25:
مثال بارز دوم شخص رزیدنت اویل 4 هستش که به زاویه دوربین از روی شونه میگنConfused24:
(01-06-2013, 03:29 PM)batman_b52 نوشته است: [ -> ]چه اول شخص چه دوم شخص هردو عالی هستنConfused29:
آبروی هرچی گیمر بود رو بردیConfused45:
صفحه‌ها: 1 2 3 4