Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پرفروش ترین های این هفته Steam
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
در زیر میتوانید پر فروش ترین های استیم در هفته ای که گذشت را مشاهده کنید.

(فکر کنم AMIR-GAMER خوشحال بشه Confused25:)

[تصویر:  news_far_cry_3_open_world_walkthrough-13532.jpg]

1. Far Cry 3

2. Torchlight II
  3. The Elder Scrolls V: Skyrim
  4. THQ Collection
  5. Borderlands 2
  6. Max Payne 3
  7. Age of Empires III Complete
  8. Dark Souls: Prepare to Die Edition
  9. Arma II Combined Operations
  10. Civilization V: Game of the Year Edition
منبع

چرا هیچ کس به من اعتبار نمیده؟
Confused67:
فروش خوبی دارهConfused25:Confused37:اون اسکایریم هنوز فروش دارهConfused43:
(01-07-2013, 03:04 PM)AMIR-GAMER نوشته است: [ -> ]فروش خوبی دارهConfused25:Confused37:اون اسکایریم هنوز فروش دارهConfused43:
اون Skyrim که میگی ادبی ترین و حماسی ترین بازی سال گذشته است. به نوعی حکم شاهنامه و ایلیاد رو داره پس باهاش درست برخورد کن. بسیار بازی ارزشمندی هست و خیلی از The Walking Dead سرتر هست. 224 ماموریت با خط داستانی غنی داره. اون طرف مثل این طرف نیست که فقط به گرافیک اهمیت بدند، هر چند Skyrim گرافیک هنری و عالی داشت.
بهترین بازی نقش افرینی که بازی کردم Skyrim بود واقعا این بازی شاهکاره مخصوصا DLC های خفنش.ممنوم بابت خبر
نظر شخصیهConfused37: خب از گیم پلی ش خوشم نمیادConfused43:
اسکایریم عظیم ترین بازی هست که تا حالا ساخته شده. من هنوز دارم بازیش میکنم ولی تموم نمیشه Confused43:.
3 تا عنوان اول واقعا با ارزش هستن راستی پیشنهاد میدم Torchlight2 که عنوان دوم این جدول هست رو بازی کنید
(01-07-2013, 03:07 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]
(01-07-2013, 03:04 PM)AMIR-GAMER نوشته است: [ -> ]فروش خوبی دارهConfused25:Confused37:اون اسکایریم هنوز فروش دارهConfused43:
اون Skyrim که میگی ادبی ترین و حماسی ترین بازی سال گذشته است. به نوعی حکم شاهنامه و ایلیاد رو داره پس باهاش درست برخورد کن. بسیار بازی ارزشمندی هست و خیلی از The Walking Dead سرتر هست. 224 ماموریت با خط داستانی غنی داره. اون طرف مثل این طرف نیست که فقط به گرافیک اهمیت بدند، هر چند Skyrim گرافیک هنری و عالی داشت.
آفرین.خوشم اومد. درست زدی تو خال. فهمیدم که یه گیمر واقعی هستی.
این skyrim از پارسال هنوز فروش داره عجیبه!Confused05:
(01-07-2013, 03:16 PM)MR.TANGO نوشته است: [ -> ]اسکایریم عظیم ترین بازی هست که تا حالا ساخته شده. من هنوز دارم بازیش میکنم ولی تموم نمیشه Confused43:.

بدیش همینه تموم میشه Confused66:
صفحه‌ها: 1 2