Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: CoD MW4 شایعه یا واقعیت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
هنوز مدت زیادی از عرضه ی CoD BOII نگذشته که شایعاتی پیرامون بازی CoD MW4 شده استو
اما چیزی که این شایعات را برای گیمرها جذاب تر میکند شایعاتی درباره ی حضور soup mactavish که یکی از بهترین کاراکتر های سری MW است که در سری MW3 کشته شد.
[تصویر:  Soap_1.jpg]

اما اگر این نسخه منتشر شود پیشرفت میکند یا مانند نسخه های قبل تغییر خاصی نمیکند؟
البته همیشه یکی از نماینده های پرفروش ترین بازی سال می باشد.
[تصویر:  231240c6f3498f1f1685e9fb834175b7.jpg]

تشکر یادت نره.
اگه یه موقع وقت کردید منبع هم بزارید بد نیستConfused24: چیز خوبیه
اخه کالاف هم شد بازی !
اخه انصافا حیف نیست اسمه ((بازی)) رو خراب میکنید !
واقعا ادم حیفش میاد وقت گرانبهاش رو بذاره پای این بازی مسخره !
[b][b][b]
کلا کال آف دیوتی علاقه داره که شخصیت های کشته شدشو دوباره برگردونه! نمونش کاپیتان پرایس مرحله آخرMW1 یا وودز و کراچنکو BlackOps 2 Confused60:
[/b][/b]
[/b]
Confused60:
من عاشق soap و جنگاوری نوین هستم.اگه دوباره یه نسخه دیگه ساخته شه ازش خیلی خوب می شه ولی فکر کنم در اینده.
من دوست ندارم تو اینده باشه چون از واقعیت دور می شه.به اندازه کافی بازی های شوتر تخیلی هست نمی دونم چرا کال او دیوتی هم این طوری شده.
کی دوست داره تو اینده باشه کی دوست داره در زمان حال باشه و سلاح ها و مکان هاش واقعی.
من حال رو دوست دارم و سری mw .هر کی مثل من فکر می کنه تشکر کنه.
(01-07-2013, 10:00 PM)spartacus نوشته است: [ -> ]اگه یه موقع وقت کردید منبع هم بزارید بد نیستConfused24: چیز خوبیه
من این مطالبو خودم نوشتم و پاره ای از مطالبو جمع آوری کردم شد این.Confused43:
(01-07-2013, 10:17 PM)OLD GAMER نوشته است: [ -> ]
(01-07-2013, 10:00 PM)spartacus نوشته است: [ -> ]اگه یه موقع وقت کردید منبع هم بزارید بد نیستConfused24: چیز خوبیه

همون طور که میدونید این بخش اخبار بازی هاست نه اینکه از خودتون خبر بزارید. خبر باید تایید شده ودارای منبع خارجی باشه
این call of duty اگر موتورشو عوض نکنه شماره بعدیش مقابل بتلفیلد خورد میشه.راستی چقدر تشکر می خواید
به نظر من دیگه خیلی کش دار میشه!!!
(01-07-2013, 10:21 PM)spartacus نوشته است: [ -> ]
(01-07-2013, 10:17 PM)OLD GAMER نوشته است: [ -> ]

همون طور که میدونید این بخش اخبار بازی هاست نه اینکه از خودتون خبر بزارید. خبر باید تایید شده ودارای منبع خارجی باشه
شایعه هایی هست و نسخه بعد هم 100% MW4 هست.Confused24:
صفحه‌ها: 1 2