Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کنسول جدید انویدیا !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(01-08-2013, 12:30 AM)Real G نوشته است: [ -> ]گوشی اندروید چیه!نوشته بازی های PC رو اجرا میکنه با قدرت پردازش بالا اونوقت شما میگی گوشی اندروید!؟

البته کامپیوترتون باید مجهز به کارت گرافیک geforce این شرکت و سیستم وای فای باشد.
خب دوستان پست اول آپدیت شد
به زودی ویدیو ی این کنسول رو هم قرار میدم
الان مثلا من که سیستمم نمی کشه اگر این کنسول رو داشتم نمی تونستم بازی های جدید رو باهاش بازی کنم.
(01-08-2013, 02:59 PM)mohammad13 نوشته است: [ -> ]الان مثلا من که سیستمم نمی کشه اگر این کنسول رو داشتم نمی تونستم بازی های جدید رو باهاش بازی کنم.
ربطی نداره ، خب میتونی بازی هایی که واسه خود کنسول هست رو بازی کنی ، اگه سیستم قوی باشه میتونی بازی های کامپیوترتو رو اون بازی کنی اگر هم سیستمت قوی نیست میتونی بازی های خود کنسول رو بازی کنی
تا الان بازی های بتلفیلد 3 و پورتال و dishonored هم براش تایید شدن Confused62:
پست اول به روز شد + لینک دانلود ویدئو با دو کیفیت در پست اول قرار گرفت .
ایول میلادConfused37: اگه GTX650می خواد هم ویتا بهره هم PCهم کنسولConfused43:
خیلی جالبه!! به نظر من PS4 رو ول کنیم بریم اینو بگیریم حتی به تلویزیون هم وصل میشه و میتونیم صفحه تصویر رو بزرگتر کنیم!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

آقا من که نفهمیدم خب درست توضیح بدید! مثلا من الان یه بازی تو کامپیوترم دارم و کامپیوترم وای فای هم داره ولی سیستم کامپیوترم به اون بازی نمیخوره، آیا از طریق این کنسول میتونم به کمپیوترم وصل شم و اون بازی های کامپیوتر رو از طریق وای فای با این کنسول راحت بازی کنم؟
صفحه‌ها: 1 2 3