Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(06-26-2015, 11:57 PM)Mr.Payne نوشته است: [ -> ]دوستان عزیز بنده فال اوت نیو وگاس رو تجربه کردم..
به نظر شما فال اوت 3 از نیو وگاس قشنگ تره؟

*

دوستان من می خوام "اسکایریم" رو بازی کنم ولی هنوز سر دو راهی موندم.
ارزش بازی کردن داره اسکایریم؟

دوستان عزیز بنده فال اوت نیو وگاس رو تجربه کردم..
به نظر شما فال اوت 3 از نیو وگاس قشنگ تره؟

*

دوستان من می خوام "اسکایریم" رو بازی کنم ولی هنوز سر دو راهی موندم.
ارزش بازی کردن داره اسکایریم؟

فال اوت سه خیلی لذت بخش تر از نیو وگاس هست و اسکایریم بله اور ار پی جی باز هستید و تکرار میکنم فقط اگه به ار پی جی علاقه دارید واقعا باید این عنوانو تجربه کنید خیلی عنوان خوبی هست
کلا تنها بازی این مدلی (منظورم سبک خاص اسکایریمه و کلا آر پی جی مد نظرم نیست) یکم زیادی سخت مخاطب پسندن
و یه بازی واقعا خوب تو این سبک به نظرم دارک سولزه خیلی خیلی قشنگه فقط نسخه یکش
داستانش دیوانه کنندس یه rpg باز واقعی و حتی طرفدار کوچک این سبک با یه بار تجربه عاشقش میشه
(06-27-2015, 12:24 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]کلا تنها بازی این مدلی (منظورم سبک خاص اسکایریمه و کلا آر پی جی مد نظرم نیست) یکم زیادی سخت مخاطب پسندن
داستانش دیوانه کنندس یه rpg باز واقعی و حتی طرفدار کوچک این سبک با یه بار تجربه عاشقش میشه
من فقط نسخه دوشو تجربه کردم معتادش شدم چندین باسو شکست دادم
Dentinal ruins.the preuser.last giant .dragons riderدراگون رایدرزو بدون اینکه ی ضربه بهش بزنم کشتمش ترینرم نبود بپرسید بهتون میگم چطور)old dragon slayer الانم اسمه باسی که توشم یادم نی تا برسم به the preuser حتی ی بارم نمردم سره خودشم ی بارم نمردم فقط کافیه که نقطه ضعفشونو پیدا کنید
به نظر من بهترین بازی های این سبک تو چن سال اخیر Mass Effect3وDeus Ex :Human RevelationوWitcher هستن که همگی عالی بودن action/RPG هم سبک شون هس .
من Mass Effect رو بیشتر دوس دارم
(06-27-2015, 12:32 AM)mahan-shadow نوشته است: [ -> ]
(06-27-2015, 12:24 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]کلا تنها بازی این مدلی (منظورم سبک خاص اسکایریمه و کلا آر پی جی مد نظرم نیست) یکم زیادی سخت مخاطب پسندن
Dentinal ruins.the preuser.last giant .dragons riderدراگون رایدرزو بدون اینکه ی ضربه بهش بزنم کشتمش ترینرم نبود بپرسید بهتون میگم چطور)old dragon slayer الانم اسمه باسی که توشم یادم نی تا برسم به the preuser حتی ی بارم نمردم سره خودشم ی بارم نمردم فقط کافیه که نقطه ضعفشونو پیدا کنید

فقط میتونم بگم...همین الان برو یکشو بازی کن 
داستانش میبرتت تو خلسه
شما هم کابوس میبینی
نه واسه اینکه ترسناکه ها
واسه اینکه صحنه های داستان میاد جلو چشمت
دوشو فقط یکم رفتم جلو تو ps3 بعد دیگه رنگشو ندیدم
شاید دانلودش کردم
(06-27-2015, 12:35 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(06-27-2015, 12:32 AM)mahan-shadow نوشته است: [ -> ]

فقط میتونم بگم...همین الان برو یکشو بازی کن 
داستانش میبرتت تو خلسه
شما هم کابوس میبینی
نه واسه اینکه ترسناکه ها
واسه اینکه صحنه های داستان میاد جلو چشمت
دوشو فقط یکم رفتم جلو تو ps3 بعد دیگه رنگشو ندیدم
شاید دانلودش کردم

باشه حتما تجربه اش میکنم
شاید دیگه این سبک رو به فراموشیه همه گیمر های جدید زیره ده سالن و به بازی هایی مثل کال اف علاقه دارن دیگه کسی که جدیدا به بازی کردن پیوسته باشه دیگه سمت این سبک به خاطر گرافکش نره ولی من که هیچ وقت از ار پی جی دست نمیکشم و نخواهم کشید
(07-06-2015, 01:55 AM)mahan-shadow نوشته است: [ -> ]شاید دیگه این سبک رو به فراموشیه همه گیمر های جدید زیره ده سالن و به بازی هایی مثل کال اف علاقه دارن دیگه کسی که جدیدا به بازی کردن پیوسته باشه دیگه سمت این سبک به خاطر گرافکش نره ولی من که هیچ وقت از ار پی جی دست نمیکشم و نخواهم کشید

تو ایران اینجوره نه تو خارج .
الان skyrim فکر کنم پرفروش ترین بازی single باشه و حتی از نظر خیلی ها بهترین بازی نسل 7 هست
falloutهم شدیدا ازش استقبال شده
world of war craft هم یکی از بهترین بازی های online در تاریخ هست
l
(07-06-2015, 03:05 AM)mahankalhori نوشته است: [ -> ]
(07-06-2015, 01:55 AM)mahan-shadow نوشته است: [ -> ]شاید دیگه این سبک رو به فراموشیه همه گیمر های جدید زیره ده سالن و به بازی هایی مثل کال اف علاقه دارن دیگه کسی که جدیدا به بازی کردن پیوسته باشه دیگه سمت این سبک به خاطر گرافکش نره ولی من که هیچ وقت از ار پی جی دست نمیکشم و نخواهم کشید

الان skyrim فکر کنم پرفروش ترین بازی single باشه و حتی از نظر خیلی ها بهترین بازی نسل 7 هست
l

همه اینایی که گفتی تو ایران بیشمار طرفدار داره مخصوصا wow که میلیونی بازیش میکنن
راستش یه جورایی وقتی زیاد وقت میذاری روشون میفهمی که کارات هیچ معنی ای ندارن (خز میشه) واسه همینه که یکم جذاب نیست سبکش
ولی من خاطرات خوبی دارم ازش مثلا بهترین تجربه rpgیم دارک سولز
(07-06-2015, 04:18 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]
(07-06-2015, 03:05 AM)mahankalhori نوشته است: [ -> ]

l

همه اینایی که گفتی تو ایران بیشمار طرفدار داره مخصوصا wow که میلیونی بازیش میکنن
راستش یه جورایی وقتی زیاد وقت میذاری روشون میفهمی که کارات هیچ معنی ای ندارن (خز میشه) واسه همینه که یکم جذاب نیست سبکش
ولی من خاطرات خوبی دارم ازش مثلا بهترین تجربه rpgیم دارک سولز

خوب همه بازی ها وقتی زیاد بازی کنی خز میشن تازی بنظر من rpg ها دیز تر خز میشن چون کارهای بیشتر و متفاوت تری میشه توش انجام داد نسبت به بقیه بازی ها
من متاسفانه dark souls بازی نکردم به نظرت بخوام بگیرم کدوم قسمتشو بگیرم بدون توجه به گرافیک بگو
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15