Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: David Cage :مجموعه بازی های دنباله دار خلاقیت را از بین می برد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
David Cage مدیر عامل Quantic Dreamدر گفتگویی درباره بازی های دنباله دار گفته است که:

بازی های دنباله دار باعث می شود پیشرفت در این عرصه به کندی پیش برود به نظرم بازی های که دارای دنباله هستند وسال به سال منتشر میشوند باید دارای خلاقیت دائمی باشند.
دسته ای از گیمر ها به دنبال بازی هستند که قبلا آن را تجربه کرده باشندواز اینگونه بازی ها هم بسیار استقبال می کنند.واین امر باعث می شود که شرکت های که به دنبال سود بیشتر هستند بازی های ضعیف را روانه بازار بکنندحتی ضعیف تر از نسخه های قبل وبدون هیچ گونه خلاقیت ونوآوری دربازی وفقط به خاطر نام تجاری بازی است که سود میکنند نه به خاطر نوآوری.

اگر که گیمر ها علاقه به نوآوری وخلاقیت داشته باشند وبدانند که بغیر از سبک شوتر سبک های دیگری نیز وجود دارند حتما از ساخته دنباله بر این بازی ها ناراحت خواهند شد ومیفهمند که اینکار باعث نابودی آن می شود.

در مورد عناوین خود باید بگویم که چیزی به نام Heavy Rain 2 هرگز وجود نخواهد داشت.
عده ای معتقدند که Beyond: Two Souls دنباله ای بر این عنوان است ولی باید بگویم که من اصلا علاقه به ساخته دنباله یک بازی ندارم.
Heavy Rain هیچ دنباله ای نخواهد داشت باید بگویم من میترسم با این کار تمام خاطراتی را که گیمر ها با این عنوان داشته اند خراب کنم وبازی از ریشه نابود شود ونام آن بین هواداران تکراری شود.

ما در استودیوی Quantic Dream همیشه به دنبال IP های جدید ونو آورانه هستیم وهرگز عنوانی را دنبال نمیکنیم.

تنها چیزی که در Beyond: Two Souls تکراری خواهدبود: بارش شدید باران در اکثر مواقع است.

منابع:http://playfront.de/david-cage-staendige-fortsetzungen-kreativitaet-innovationen

http://n4g.com/news/1152422/david-cage-s...innovation
موافقم. ما باید سال به سال ساهد IP های جدید باشیم. بازی های تک قسمتی بهتر هستند ولی بازی های چند قسمتی هم باید خیلی نو آوری داشته باشند تا بتونن موفق ظاهر شند. مثلا CoD اصلا نوآوری نداره و دیگه باید باهاش خداحافظی کنیم. Confused43:Confused43:
حرف دل منو زد.واقعا می خواستم این جمله رو از دهن یه آدم بزرگ بشنوم
البته همشم اینجوری نیست .مثلا dead space1.2 که شماره دو واقعا کامل کرد بازی قبلی .
اما با کل ماجرا موافقم .اساسین1.2 کجا و 3 کجاConfused67:
دوستان توجه کنید ایشون در مورد بازی های سالانه گفته نه بازی های که 2یا3سال بعد از نسخه اول منتشر میشن
منم با این حرف موافقم معمولا ایده های جدید در نسخه های بعدی بازی ها کمتر هست.البته همیشه اینجوری نیست.
ممنون Confused74:
من موافق نیستم
بعضی وقت ها سری 1 بازی دارای نواقص زیادی هست (Ac 1 ) ولی شماره ی بعدی بازی میاد اونو کامل می کنه (AC II)
اما بازی هایی مثل کالاف همون بهتر که نباشن !
خوب من 70 در صد گفته ایشون رو قبول دارم ولی 30% دیگش رو نه!
من این شخص قبول دارم ولی نمیدونم چرا بازی های خوبش رو از همه محروم میکنه بهتره باز های این افراد برای هر سه پلتفرم اجرا بشه
از نظر من فقط دو سری اول جالب هستن مثل ac و mw1..2
صفحه‌ها: 1 2