Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی های رایانه ای عامل اصلی خشونت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
موسسه ای به نام Common Sense Mediaدر تاریخ های 4.5 ژانویه نظر سنجی از1050تن از والدینی که کودکان زیر سن قانونی دارند دارند انجام داد که به نتایج جالبی رسید که در زیر مشاهده خواهید کرد:

89%از والدین معتقدن که بازی های رایانه ای عامل خوشونت است و75%بر این باورند که نمی توان از این روند جلوگیری کرد.

همچنین در این باره فیلمی از بازی Hitman:Absolutionنشان داده شد که تمام والدین مخالف نمایش اینگونه فیلم ها برای کودکان خود بودندوانجام آن را برای کودکان خود نامناسب می دانند.

همچنین در مورد خشونت این بازی نظرسنجی شد ونتایج زیر به دست آمد:
68%خوشونت آمیز-23%گفتند نیست-9%جوابی ندادند.

77% معتقد بودند که فیلم ها وبازی ها عامل اصلی خوشونت در آمریکا است و64% بر این باورند که اسباب بازی های خشن عامل خشونت ها هستندهمچنین 92% گفتند که قلدری وگردن کشی عامل اینگونه رفتار های خشونت آمیز است
93% هم گفتند که عدم نظارت والدین عامل اینگونه رفتار ها است.

منبع: http://www.vg247.com/2013/01/11/study-75...in-the-us/
چه قدر سوسول اند Confused43:
راست میگه
منم الان مثل اون امریکایی ها شدمConfused43:
خدا کنه پدر و مادری بخواد از زیر بار تربیت نادرست فرزندش شونه خالی کنه هزاران بهونه پیدا میشه
نه بابا اصلا اینطور نیست.مگه 20 سال پیش که بازی نبود چرا جرم می کردن.یا حتی قبل تر از اون.البته برای کودکان خارجی این موضوع صادقهConfused86:
هم درسته هم غلط البته 50%غلطه50%هم درسته!!!!!!!!!پس نتیجه میگریم غلطه!!!!Confused05:
اصلا درست نیست. من مثلا روحیه ام خیلی لطیفه. ولی خوب تا حدودی درسته چون موقعی که عصبانی بشم شدید عصبانی میشم. یکمی هم Underworld رو تاثیر گذاشته احساس میکنم دو تا دندون نیشم رو میخوام بکنم تو گلوی طرف!!! Confused25:Confused25:
اینا هم که دیواری کوتاه تر از بازیا پیدا نمیکننConfused66:
خیلی هم درسته باید اصلا کلا بازی کامپیوتر رو جمع کنن تا فساد در کشورشون کم بشه
فساد اصلی بازی هستش اصلا آزادی حمل سلاح نیست باور کنید !
اصلا عاملش فشار های زندگی نیست که از تورم اقتصادی به وجود میاد همش تقصیره بازی های کامپیوتر هستش

(01-17-2013, 12:17 AM)Expellite نوشته است: [ -> ]اصلا درست نیست. من مثلا روحیه ام خیلی لطیفه. ولی خوب تا حدودی درسته چون موقعی که عصبانی بشم شدید عصبانی میشم. یکمی هم Underworld رو تاثیر گذاشته احساس میکنم دو تا دندون نیشم رو میخوام بکنم تو گلوی طرف!!! Confused25:Confused25:
سعی کن دیگه باز کامپیوتر نکنی Confused05:
حالا درکشون می کنم چی میگن Confused05: