Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بهترین مجله ی الکترونیکی فارسی گیم تاریخ از نظر شما چیه ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام من این تاپیکو قرار دادم تا ببینم بهترین مجله ی الکترونیکی فارسی گیم از نظر شما چیه ؟ منتظر نظراتتون هستم .
نظر خودم : گیم لند چون هم گرافیکه عالی ای داره هم به تمام اخبار بازی های روز جهان میپردازه حیف که دیگه منتشر نمیشهConfused41:
گیملند بود که الان همه اعضاش رفتن گیمفا+ و کلا همون بیس رو داره
الان گیمفا+ بهترین هست توی الکترونیکی ها ولی چاپی دی بازی حرف نداره
منم میگم گیمفا+ چون خیلی پر محتواست

(01-14-2013, 11:20 PM)Alpha نوشته است: [ -> ]گیملند بود که الان همه اعضاش رفتن گیمفا+ و کلا همون بیس رو داره

گفته الکترونیکی ها دی بازی که الکترونیکی نیست Confused66:
Gamefa+ ولی بهتره کیفیتش رو بالاتر ببرن.
به نظر من باید تقریبا مختصر و کامل باشه!!!!!چی گفتم!!گیمفا+ همچین خصوصیاتی داشت
(01-14-2013, 11:23 PM)Amir Fenix نوشته است: [ -> ]منم میگم گیمفا+ چون خیلی پر محتواست

(01-14-2013, 11:20 PM)Alpha نوشته است: [ -> ]گیملند بود که الان همه اعضاش رفتن گیمفا+ و کلا همون بیس رو داره

گفته الکترونیکی ها دی بازی که الکترونیکی نیست Confused66:
به اون گندگی چاپی رو ندیدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من ایده بازی الان یکم از گیمفا+ بهتره ولی شخصا گیمفا رو ترجیح میدم
راستی یه سوال بزرگ من توی یه مطلب خوندم گیمفا سومین سایت گیم ایرانه میشه بگید اول و دوم چه سایت هایی هستن.

زنده باد گیمفا124124
(01-14-2013, 11:25 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]Gamefa+ ولی بهتره کیفیتش رو بالاتر ببرن.
اگه به خوان به اون کیفیتی که شما می گی مجله رو منتشر کنن حجمه مجله خیلی بالا میره !
(01-14-2013, 11:31 PM)Alpha نوشته است: [ -> ]
(01-14-2013, 11:25 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]Gamefa+ ولی بهتره کیفیتش رو بالاتر ببرن.
اگه به خوان به اون کیفیتی که شما می گی مجله رو منتشر کنن حجمه مجله خیلی بالا میره !
خیلی راحت میتونن مجله رو در فرمت 7z منتشر کنند و پس از extract به حجم اصلی برسه.
(01-14-2013, 11:33 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]
(01-14-2013, 11:31 PM)Alpha نوشته است: [ -> ]
خیلی راحت میتونن مجله رو در فرمت 7z منتشر کنند و پس از extract به حجم اصلی برسه.
این کاری که میگی (فرمت 7z) وقته زیادی میبره
سر ماه باید مجله رو منتشر کنن یک سال که وقت ندارن
تازه اوضاش رو نمیدونی چجوریه که ساعت 1 شب بهت میگن مطلب بنویس اونم توی یک ربع Confused43: وحشتناکه کاراشون :|
صفحه‌ها: 1 2 3 4