Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Temple Run 2 در راه است!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
به تازگی خبر انتشار نسخه جدید بازی Temple Run منتشر شده است که طرفداران این سری به خصوص خودم رو بسیار خوشحال کرده است.

تغییراتی که در این نسخه انجام شده است این است که گرافیک بازی تغییرات زیادی کرده است ، انیمیشن ها موسیقی و وضوع تصاویر تغییرات بسیار زیادی کرده اند که به جالب تر شدن بازی می افزایند.

این بازی فردا در App Store قابل خرید است. البته هنوز صحبتی از نسخه آندروید این بازی نشده است.

همچنین ویدیو از این بازی منتشر شده است که میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

[تصویر:  temple-run-screenshot-2.jpg]

منبع
تا حالا چیزی در مورد این بازی نشنیدم میشه لینک دانلودشو بدید ؟ ممنون میشم
راستی پلتفرماش چی هستن ؟
(01-16-2013, 10:14 PM)GamerStation نوشته است: [ -> ]تا حالا چیزی در مورد این بازی نشنیدم میشه لینک دانلودشو بدید ؟ ممنون میشم
راستی پلتفرماش چی هستن ؟
ببخشید؟! Confused25:
این بازی برای سیستم عامل های تلفن های همراه مثل :ios , اندروید هست که یکی از پرفروش ترین عناوین برای این پلتفرم ها به حساب میاد
چطوری نمی شناسینش ؟Confused83: من خودم به سخصه عاشقشم و کلی با پسر عموم کلی کل کل می کنیم سر این بازی 111
(01-16-2013, 10:20 PM)arash12 نوشته است: [ -> ]
(01-16-2013, 10:14 PM)GamerStation نوشته است: [ -> ]تا حالا چیزی در مورد این بازی نشنیدم میشه لینک دانلودشو بدید ؟ ممنون میشم
راستی پلتفرماش چی هستن ؟
ببخشید؟! Confused25:
این بازی برای سیستم عامل های تلفن های همراه مثل :ios , اندروید هست که یکی از پرفروش ترین عناوین برای این پلتفرم ها به حساب میاد
چطوری نمی شناسینش ؟Confused83: من خودم به سخصه عاشقشم و کلی با پسر عموم کلی کل کل می کنیم سر این بازی 111
والا من زیاد با موبایل بازی نمیکنم به خاطر همین بود ، مشتاق شدم بازیش کنم
ممنون از راهنماییت Confused24:
راستی پلتفرماش چی هستن ؟

دانلود بازی برای آندروید: کلیک
دانلود بازی برای IOS: کلیک

حتما بازی کن بازیش عالیه Confused74:
خیلی بازی با حالیه