Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سونی از PS3 Super Slim قرمز و آبی رونمایی کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سونی به تازگی از Ps3 Super Slim خود با رنگ های قرمز و آبی رونمایی کرد. این باندل فقط در اروپا منتشر میشود و محتویات این باندل عبارتند از: یک عدد Ps3 Super Slim پانصد گیگابایتی (500 GB) ، با دو عدد دسته و محتویات معمول همیشگی.

این باندل در حال حاضر از Amazon قابل پیش خرید است و در ماه فبریه 2013 منتشر میشود. قیمت این باندل هم 329.95 اروپا است.

تصویری از این باندل:

[تصویر:  ps3-super-slim-red-and-blue-color.jpg]

منبع
آخه وقتی تا 2سال دیگه کنسول جدیدش PS4 میاد چرا داره کنسول الآنشو دوباره میده بیرون؟Confused60:
(01-17-2013, 04:30 PM)Ali_Linkin نوشته است: [ -> ]آخه وقتی تا 2سال دیگه کنسول جدیدش PS4 میاد چرا داره کنسول الآنشو دوباره میده بیرون؟Confused60:
هنوز کاملا معلوم نیست شاید تا 3 سال دیگه هم نیاد !!!
یعنی رنگش عوض شه می خرن؟Confused43:
(01-17-2013, 08:15 PM)AMIR-GAMER نوشته است: [ -> ]یعنی رنگش عوض شه می خرن؟Confused43:

نه این مدلش هم فرق داره
هنوز کاملا معلوم نیست شاید تا 3 سال دیگه هم نیاد !!!
[/quote]

آخه چه ضرورتی داره کنسول PS3 رو به این شکل دربیاره و دوباره یه سودی به جیب بزنه؟!

اگه 3سال دیگه هم PS4 نیاد بازم هیچ ضرورتی نداره که اینجوری پول دربیارن!
سونی دستگاهشو استقالی پرسپولیسی کردهConfused45:
خیلی مسخره است. سخت افزار عتیقه رو تو پوست جدید می پیچه میده به بازار! من به شخصه به این SONY اعتراض دارم! Confused66:Confused66:
(01-17-2013, 09:19 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]خیلی مسخره است. سخت افزار عتیقه رو تو پوست جدید می پیچه میده به بازار! من به شخصه به این SONY اعتراض دارم! Confused66:Confused66:

حالا شما خودشو نمیخواد خیلی عصبانی کنی؟Confused43:Confused24:
الان این که مدلش فرق کرده فرقی توی اجرای بازی هم داره؟
به نظر من این کار بیشتر برای پول درآوردن هست.
ولی در کل آبیش قشنگ تره.Confused25: