Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: FAR CRYبعدی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.من از FAR CRY3خوشم اومد حالا می خوام چیزایی که از FAR CRYبعدی انتظار دارمو بنویسم.

باتلاق:
اگه تو بازی باتلاق باشه عالی میشه فکر کنید دارید ماشین میرونید یا میرید دنبال شکار حیون یهو گیر میوفتید.به نظرتون چندتا راه فرار سازنده ها برامون می ذارن.یکی بیاد نجات بده؟یا یه چیزی مثل طناب قلاب دار کانر می تونه داشته باشه؟یا اگه با ماشین برید توش از پنجره ی ماشین بره بیرون؟یا...؟
[تصویر:  94564574881993760659.jpg]
مرحله های زیر آب:
انصافا تو FAR CRY3جای مرحله های زیر آب خیلی خالی بود درسته که بعضی ار عتیقه ها زیر آب بود یا اگه می خواستی تفنگ بیشتری داشته باشی باید کوسه بکشی ولی منظور من مرحله هایی که صحنه های سینمایی جذابی داشته باشه بعدش معما داشته باشه خیلی جاهای مخفی داشته باشه که بریم پیدا کنیم.خلاصه خیلی باحال میشه.
[تصویر:  49667391221915893090.jpg]
چاقو با ارزش معنوی:
منظورم فقط چاقو نیست.هرچیزی که براشون خیلی ارزش داشته باشه و البته یه داستانم براش باشه خیلی عالی میشه. اگه بازی کرده باشید فهمیدید که تو بازی این چاقو ارزش خاصی داره اگه توFAR CRYبعدی هم همچین چیزایی باشه که خیلی براا مردم اون منطقه ارزش داشته باشه عالی میشه حتی می تونه یه تیکه سنگ باشه فقط باید همچین باوری داشته باشن که این چیزی که هست(مثلا چاقو،سنگ و...)برای ما خیلی با ارزشه یا مقدسه.با این چاقو تاFAR CRY3خیلی حال کردم.
[تصویر:  74105359900823882505.jpeg]
مرحله های جو گیر کننده:
بعضی از مرحله های FAR CRY3بیش از حد عالی بودن یعنی خیلی حال کردم مثلا اون مرحله سوزوندن مزرعه یا مرحله آخر که سوار هلی کوپتر بودم.خیلی باحال بودن فقط نباید زیاده روی کنن که کلا از این جور مرحله بذارن بازی باید بخش مخفی هم داشته باشه.تو COD BO2یه مرحله بود اولش کاملا مخی می رفتیم بعدشMendezفهمید یهو اکشن شد (همون که سوار ماشین شدیم) خیلی ریتم خوبی داشت.یوبی هم باید به فکر همچین مرحله هایی باشه.اون مرحله ی آتیش زدم مزرعه هم توFAR CRY3که یه آهنگ خیلی خوبی داشت مثال خوبیه برای مرحله های جو گیر کننده.
[تصویر:  95455113171426125470.jpg]
گرافیک بهتر از همیشه مثل همیشه:
اگه هر سه نسخه یFAR CRYرو بازی کرده باشید کاملا معلومه که گرافیک بازی چقدر فرق کرده واقعا که هر موقع که عرضه شده بهترین گرافیکو داشته.بهترین.فقط کافیه برید یه چرخی بزنید یا انیمنشن ها رو نگاه کنید می بینید که حالت طبیعی دارن همچنین هوش مصنوعی خیلی باحاله وقتی می جنگی وقت نداری ببینی چه کار می کنن فوری بهترین کارو می کنن که می تونه بازم بهتر شه که میشه.فقط کاش آبشارای بهتری تو بازی باشه که محیط خوشگل تر میشه
[تصویر:  82427536574340991324.jpg]
تا حالا معنی جنونو بهت گفتم؟!
اگه واس نبود شاید تا این حد عاشق FAR CRY3نمی شدم.می دونید چرا از آدم بدا خوشم میاد؟مثلMendez.چون اون بعضی از کارایی که ما دوست داریم و نمی تونیم انجام بدیم و عقده ی انجامشو داریمو انجام می دن.وجنگ می کنن برای جنگ همون کاری که ما تو بازی به اسم جنگ برای صلح می کنیم.خلاصه تو بازی با دیونه های زیادی آشنا شدیم که اگه همه ی عقده های مارو با هم جمع کنیم میشه یه دیوونه که عاشقشیم مثل واس.یکی دیگه از چیزایی که ازFAR CRYبعدی می خوام همینه دیوونه هایی که دیونه نیستن فقط ماسک مارو دارنو تو بازی هستن.خالی کردن عقده ها تو بازی بهتر از واقعیته که ممکنه بریم زندان.پس از این جور چیزا تو بازی بعدی بیشتر باشه بهتره.
[تصویر:  32612403788733776847.jpg]
مولتی پلیر بهتر:
من خودم مولتی پلیرFAR CRY3رو بازی نکردم ولی اونایی که بازی کردن میگن خیلی جالب نیست.برای شماره ی بعد می تونن بهترش کنن یکم شبیه آنچارتد شه بهتر میشه با یکم سکو بازی می تونه خیلی جذابتر بشه. توبازی یه چیز کم بود اونم دفاع.مثلا یه کمپو گرفتی دیگه تموم شد رفت.اگه دوباره حمله می کردن پس بگیرن خیلی باحال می شد تو بخش چند نفره هم حال میده.
[تصویر:  37016102204696901580.jpg]
پارکور و تخریب پذیری :
وای اگه می شد کارایی که توMirror's Edgeتو FAR CRYهم کرد خیلی باحال میشه مثلا یکی رو با چاقو کشتی بعدی رو اول از رو دیوار بری بعد بکشی.
تخریب پذیری هم تو بازی بود ولی کم بود اگه در حد بتلفیلد یا کمتر از اون شه خیلی حال میده.کلا با تخریب پذیری تو FAR CRY خیلی کارا میشه کرد.
[تصویر:  38383016863100058764.jpg]
وسایل نقلیه ی بیشتر و شیک تر:
درسته منطقیش همونه که تو جزیره با جیپو کایت و... اینور اونور بری ولی خیلی حال میده یهBMWزیر پات باشه یا بسوار هوا پیما بشی.می تونن یه جا درست کنن برای مسابقه با ماشینای خوشگل و البته گرون.چه حالی بدهNFSتوFAR CRYدیگه کلا نمی شه بازی رو کنار گذاشت.
[تصویر:  57505869074309736945.jpg]

آخرشم می گم که هر کاری که یوبی می خواد بکنه ولی یهFAR CRYعالی بده و البته زیاده روی نکنه که میشه FAR CRY2 که به خاطر زیاده روی ازش یه شاهکاری مثلFAR CRY3در نیومد.
خب شرمنده اگه بد بو اولین بارمه دارم می نویستمConfused25:
خیلی جالب بود..از نظر من تنوع اسلحه ها هم باید بیشتر شه
با بعضی هاش باهات موافقم مثلا چاقو یا باتلاق
ولی بعضی هاش که گفتی پارکور یا ماشین BMW فکر نکنم بشه آخه اونجا یک جزیرس!!
ولی در کل خوب بودConfused62:
آره میگم یه چیزی کمه تنوع اسلحهConfused25:
آفرین امیر خیلی خوب بودConfused62:
من هنوز نتونستم فار کرای رو بازی کنمConfused41:اما چیزایی مثله باتلاق یا اشیا با ارزش میتونه خیلی جذاب باشهConfused24:
والا به نظر من باید رو شخصیت پردازش بیش تر متمرکز بشه. Confused25:
(01-19-2013, 12:00 AM)Expellite نوشته است: [ -> ]والا به نظر من باید رو شخصیت پردازش بیش تر متمرکز بشه. Confused25:
چرا؟با کدومشون مشکل داری؟واس؟Confused60:
بازیش داستان خوبی نداشت!
بهتره داستان رو انقدر سریع روایت نکنن !
نه جیسون نامرد به نامزدش محل نمیذاشتConfused45:Confused45:Confused45:
(01-19-2013, 12:01 AM)AMIR-GAMER نوشته است: [ -> ]
(01-19-2013, 12:00 AM)Expellite نوشته است: [ -> ]والا به نظر من باید رو شخصیت پردازش بیش تر متمرکز بشه. Confused25:
چرا؟با کدومشون مشکل داری؟واس؟Confused60:
نه! با شخصیت پردازی دوستان Jason مشکل دارم. باید بیشتر روشون متمرکز می شدن.
صفحه‌ها: 1 2