Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نسخه آینده Crysis
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صحبت ها درباره آینده این فرنچایز همچنان ادامه دارد و حال تهیه کننداین های عنوان آقای Michael Elliot اعلام کرده است که Crytek در حال بررسی این موضوع است.

در گفتگوی که Michael Elliot با Digitally Downloaded داشت از آینده این سری سوال پرسیده شد و در جواب گفتند که:

من فکر میکنم که مادر طول پنج سال توانستیم فرنچایز موفقی را بسازیم. در بخش FPS به موفقیت های بزرگی رسیدیم .حال ما در کرایتک در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه این سری از بازی ها را به داستان و محیطی جدید ببریم.

منبع: http://www.vg247.com/2013/01/22/crysis-c...stalments/
فکر کنم اگر ادامه ندن بهتره.چون دیگه مسخره میشه.
خدا نکنه روزی تو بازار شاهد حضور COD:50 , Assassin30 ,crysis10
باشیمConfused25:
(01-24-2013, 12:11 AM)jack نوشته است: [ -> ]فکر کنم اگر ادامه ندن بهتره.چون دیگه مسخره میشه.
خدا نکنه روزی تو بازار شاهد حضور COD:50 , Assassin30 ,crysis10
باشیمConfused25:
فکر نکنم به این زودی ها دست از سر این بازی های پر فروش بردارن.
صبر کنن همین 3 بیاد بعد به فکر نسخه بعد باشن Confused25:
کرایسیس پر گرافیک ترین بازی نسله
حالا یه تریلر از 3 دیدم رفتم اون دنیا و برگشتم خیلی خفن بود
اصلا جالب اینجاست که تو بازی کمانم گزاشتن من انقد دوس دارم تو یه بازی از تیر کمان استفاده کنن.
چی گفتی COD:50 , Assassin30 ,crysis10 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:

خیلی با حال میشه Confused45:Confused45:Confused45:

cod اگه پنجاه تاشم بیاد بازم بکش برو جلو هست Confused66:Confused66:

ولی اگه crysis مثلا سوم شخص شه بازم کرایسیسه Confused74:Confused74:Confused74:Confused74:
برای بازی کردن این ها نگران نباشید. در آینده که تکنولوژی هایی مثل Cloud Computing همه گیر شد برای بازی کردن فقط به یه تلویزیون و یه خط اینترنت احتیاج خواهید داشت.
من از کرایسیس اونقدارا هم خوشم نمیاد نیاد مهم نیست اما کال اف دیوتی نیاد  برام مهمه.تازشم کرایسیس خوشم نمیاد چون باید یه pc خیلی خوبی داشته باشی تا بتونی لذت ببری اما کال اف دیوتی یه pc معمولی هم میشه لذت برد.

(01-25-2013, 11:16 AM)'Expellite' نوشته است: [ -> ]برای بازی کردن این ها نگران نباشید. در آینده که تکنولوژی هایی مثل Cloud Computing همه گیر شد برای بازی کردن فقط به یه تلویزیون و یه خط اینترنت احتیاج خواهید داشت.
خدا نکنه.

اه اه بدم میاددددد.فقط گرافیک داشت گیم پلی آشغال[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]اون چه غولآخری بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]