Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بزرگترین غول!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
میخواستم ببینم بزرگترین غولی که باهاش دستو پنجه نرم کردید کدوم بودهConfused66:
تو بازی x-men origins رو اگه بازی کرده باشید یه غول آدم اهنی بود که خیلی خیلی بزرگ بود که من حتی به اندازه ی یکی از شاهرگهای پاشم نمیشدم بود در کل بگم یه خری بود واسه خودش درعین راحتیConfused05:
شما چطورConfused66:Confused66:
غول اویل5وسکر هم سخت بود.
منم همین طورConfused24:

منم همین طور.ولی اخرش که سوراخش کرد خیلی با حال بود.Confused24:
سختی که یادم نمیاد هیچ غولی سخت باشه ولی تو بزرگی یه بازی ژاپنی بود اسمش یادم نیست غول بیرون کره ی زمین بود خیلی بزرگ بودConfused05:Confused05:Confused05:Confused05:ولی اگه تو بازیای خوب بگید تو خدای جنگ غولای خیلی بزرگی پیدا می شد:(49):
(01-29-2013, 12:07 PM)assassin71 نوشته است: [ -> ]غول اویل5وسکر هم سخت بود.

کدوم غولو میگی؟
یکی وسکر یکی هم غول مرحله آخر serius sam1
(01-29-2013, 12:11 PM)AMIR-GAMER نوشته است: [ -> ]سختی که یادم نمیاد هیچ غولی سخت باشه ولی تو بزرگی یه بازی ژاپنی بود اسمش یادم نیست غول بیرون کره ی زمین بود خیلی بزرگ بودConfused05:Confused05:Confused05:Confused05:ولی اگه تو بازیای خوب بگید تو خدای جنگ غولای خیلی بزرگی پیدا می شد:(49):

هر غولی نقطه ضعفی داره اینو تجربیاتم میگهConfused25:
مزحک ترین قولی که باهاش سرو کار داشتم الکس مرسر بود باحال ترینش وسکرConfused29:
(01-29-2013, 12:12 PM)ALAN نوشته است: [ -> ]یکی وسکر یکی هم غول مرحله آخر serius sam1

به نظر من راحت بودن در کل اویل 5 خیلی قشنگ بود مخصوصا..............
مخصوصا اون صحنه سینماییش که یکی از زامبی ها با موتور اومدو و زنجیرشو انداخت در پای چریس رفلید خیلی اون صحنه باحال بود

(01-29-2013, 12:15 PM)god of darkness نوشته است: [ -> ]مزحک ترین قولی که باهاش سرو کار داشتم الکس مرسر بود باحال ترینش وسکرConfused29:

به نظر من غولای دارک سادرز 2 در عین راحتی یکی از یکی خفن تر بودن
اون بازی ژاپنی اسمش خشم اسورا بود که قولاش مثل خر گنده بودن
صفحه‌ها: 1 2 3